Qatar 2022

Ohayo gozaimasu!!! :stuck_out_tongue:

(Kod mene još uvek jutro) :crazy_face:

1 Like

2:1 za Japance, izdržite braćo.
Edit: idemoooo bre, pao je tameshigiri švabama :grin:

2 Likes

A danas Nemačka :grin:

1 Like

Pozz za mini Tursku :relaxed:

3 Likes

Izgleda da je vreme da se na SP šalje više azijskih a manje evropskih ekipa :tipping_hand_woman:t3:.

Neko ovde razbija na kladži… :stuck_out_tongue:

To niisam ja, to nisam ja, aaaa :joy:

1 Like

Koja je prevara od tima ova Španija… Namerno su napunili Kostariku, samo da utakmica ne bude zanimljiva.

Pa ne gledam ja Mundijal da vidim kako Španija gazi, nego kako ispada :stuck_out_tongue:

Ne možeš da ne voliš ove Japance. Uvek, na svakom takmičenju.

3 Likes

Bogami, Kanada agresivna. Šteta što Alfonso Dejvis nije realizovao penal.

1 Like

Mnogo ozbiljno pocela Kanada. Ocajno sutirao.

Pa ovo opet bio penal za Kanadu. Nije bio ofsajd.

Penal covece…auu al su osteceni Kanadjani. Jos dva cista penala im nije sudio…sramota.

1 Like

Kamerunac Embolo daje gol svojoj rodnoj zemlji Kamerunu. Znači ne postoje gadnije reprezentacije od Švajcarske i Nemačke.

2 Likes

Da ne preteruješ sa osudama malkice?

Danielle Page? Yvonne Anderson? Jel znaš ko su, odakle su, a pogotovo za koju su reprezentaciju igrale?

Kako misliš osudjujem? Embola što igra za Švajcarsku? Ne osudjujem ni malo, pogotovo ne igrače. Mene više nerviraju države i njihovi savezi a ne pojedinci.

Znam. Problem je što svi to rade, pa i mi. I meni je ta praksa bez veze. Reč “najgadnije” me je ubola u oči.

reko sam “gadnije” :rofl: e da kad smo kod Pejdž i Anderson. Interesanto mi je kako KS nema problem da imamo naturalizovane igračice u ženskoj reprezentaciji ali za muško je to nešto što se ne sme.

1 Like

Ispravljeno :crazy_face:

Meni se ni to nije svidelo. Ako nemaš kvalitetnog igrača na nekoj poziciji, zamisli se malo zašto je to tako, pa promeni nešto u radu saveza.

2 Likes

Odbrana Koreje :joy:

1 Like