Qatar 2022

Podmuklom Iranu nije pomoglo ni nabadanje sopstvenog golmana. Idemo!

3 Likes

E ova utakmica možā€™ da bude zanimljiva. Nekako mi miriÅ”e na tesan rezultatā€¦

Hrabra igra Saudijaca. Svaka cast kako igraju ljudi protiv mnogo jaceg protivnika

1 Like

Gazi južnoameričku boraniju!

2 Likes

Auu kakva pobeda. Bravo, svaka cast.

2 Likes

Nemam reči. Ali volim kad se ovako neÅ”to desi i kad na papiru znatno slabije reprezentacije pokažu da ne igraju zvezde već kolektiv. Uvek je Erve Renard dobro postavljao svoje reprezentacije.

3 Likes

Šalu (i moj animozitet prema južnoameričkom fudbalu) na stranu, ono Ŕto se meni čini bitnim ovde, je utisak da ovaj tim Argentine nije u stanju da se digne posle ovakve utakmice. Nekako mi je ova generacija uvek ostavljalal utisak ekipe koja nije u stanju da se digne posle Ŕok momenata/utakmica.

Skup fantastičnih pojedinaca, ali nikad nisu uspeli da naprave pravi tim od njih.

2 Likes

Mozda i najveca senzacija ikada na SP.

1 Like

Evo liste:

The greatest FIFA World Cup upsets

Da budem iskren, za mene bi i nereŔen rezultat bio senzacija.

1 Like

A trener stav kao da vode 5:0. Eh kad se setim pokojnog Maradone kako je ludovao pokraj aut linije. Ili bilo koje druge linije :joy:

Generalno se slažem da ovakva Argentina nema Ŕta da traži na SP. Ali ajde da ih ne otpisujemo pre vremena.

2 Likes

Ma naravno. Ne bih otpisao ni skup penzionera, a kamo li Argentinu. :slight_smile:

Problem je Å”to ih čekaju Meksiko i Poljska, ekipe koje tradicionalno vole da se poÅ”ibaju, i boli ih stojko za ime protivnika. Ovde su se, bez potrebe, uspaničili, i krenuli da divljaju. Čak i na 1-2 su mogli da stanu na loptu, organizuju par akcija na kvalitet, i zabodu bar dva golaā€¦

1 Like

1 Like

The Men Who Sold the World Cup (TV Mini Series 2021) - IMDb

1 Like

1 Like

Ovi su dogovorili rezultat, garant. NereÅ”en rezultat ovde, Å”alje Argentinu kući.

Idemo kenguri! :smiley: :smiley:

Da je živ Maradona danas bi umro :grin:

Seik koji je platio argentini i odigrao iz keca u dvojku

1 Like