PSVR

Dangerball je odlican, samo nikako nisam mogao proci do kraja, ili mi padne koncentracija ili su protivnici bas brzi na zadnja dva nivo-a. A Sparc deluje kao neki mix Tron-a i Dangerball-a.

Meni je koncept potpuno isti, i Dangerball mi vuce na Tron. Dva protivnika zatvorena u vrlo skucenu arenu u futuristickoj verziji Ponga. Voleo bih da odigram nekoliko partija 1-1 ali se pitam koliku dubinu moze da ima ovako nesto i da li u hronicnoj nestasici VR multiplejer igraca uopste ima perspektivu. Treba overiti, mozda na nekom popustu. Na zalost nisam jis stigao ni da pokrenem Rigs…

Ja sam pokrenuo Rigs ponovo, opet mi došlo da bacim peglu i ostavio za neka bolja vremena :slight_smile:

Kazu da je pocetak i trening najgori. Imas dosta saveta na Redditu sta da ukljucis ili iskljucis od opcija za komfor.

Sve sam to probao, upravo posle tvog posta i opet ista prica. Jednostavno nemam jos uvek stomak za tako intenzivne stvari.

Dobro izgleda. Iznenadjen sam, igra mi uopste nije bila na radaru. Mada deluje mi ko da je namenjen prvenstveno za multiplejer.

EDIT ako je ovo tacno, drasticno mi splasnuo entuzijazam za Solus Project:

Sto je najgore, to nema nikakvog smisla, posto igra na pc-u vec nativno sadrzi gamepad support. Port za VR ne rade originalni developeri, ni njima nije jasno sto ne moze ds4, ako stvarno ne moze. Jos se nadam da je neki nesporazum u pitanju.

Evo kako Rigs izgleda kad igra neko ko zna sta radi:

Preskocite glupavi comics intro. Steta sto su tako neslavno propali, igra je stvarno imala potencijala.

1 Like

Ovaj video izgleda kao VR quake. Bojim se da ne bih imao stomak za takve vratolomije.

Uf, a nema ni Pro support. Definitivno preskacem dok ne izbace patch.

Pogledao sam Rigs video i dok sam ga gledao stomak mi proradio. To se zove urezati se u pamcenje koliko mi je bilo lose dok sam igrao :frowning:

1 Like

Mene svaki put oderu botovi, jako los learning curve. Nemam nikakvu zelju da se upustam u online okrsaje.

1 Like

Jos nisam preboleo nebuloznu odluku da Solus Project ne dobije gamepad support za slobodno kretanje. Kakav nepotreban propust.

Battlefront je 5$ na snizenju (u stvari 5.09 prokletibili) sto znaci i free VR X-Wing misija.

Ne znam da li je worth it samo zbog tih 20 minuta, Zoki je bio prilicno impresioniran a koliko vidim i na Redditu su puni hvale.

Nije. Probaj onu free CoD space combat misiju, dobices priblizno isti dozivljaj za dzaba.

edit: Da minimalno elaboriram – jednom kad krene jurnjava s tie fajterima, samo ces se vrteti u krug i pucati po sitnim metama koji zuje unaokolo po crnilu svemira. Dosadno na pljosnatom ekranu, marginalno manje dosadno u VR-u.

1 Like

@n00dle nisi u pravu, SWBF misija je nesto neverovatno, a onaj deo u COD je jednostavno ocajan u odnosu na nju. Ponavljao sam misjiu jedno 3-4 puta koliko je iskustvo fantasticno. Reci cu samo da sam ostavio PSVR tom trenutku samo zbog te misijie i vizije sta moze da se dobije u VR.

Kada se prvi put sedne u X-wing i krene sa stiskanjem dugmica u kabini, plus momenat kada izlazi nisan kojim je unistena zvezda smrti, je jednostavno nezamenljiv. Uz zvuke mladjeg brata R2D2 iza vas kojeg mozete videti ako se okrenete, dzivljaj je sjajan.

Moje skormno misljenje je da je letenje uradjeno na nojbolji moguci nacin i osecaj dok prolecete pored velikih brodova iz SW univerzuma je fantazija, cak i izbegavanje asteroida, a napad na Imperial Razarc je posebna prica.

Zao mi je sto je kratka misija, ali kada bi izbacili celu igru, bez dvoumljenja bi je uzeo istog sekunda.

@padawan preporuka je da mozda uzmes od nekoga nalog pa samo odigras ovu misiju, jer za mesec dana izlazi drugi deo i jednostavno vise nece biti igraca za prvi deo. Posebno sto je EA uradio fantasticnu stvar i izbacio placanje DLC-ova za drugi deo, kao i za Titanfall 2. Ja sigurno uzimam drugi deo, sto zbog SP, sto zbog MP, ali posebno zbog dogfight borbi koje su fantasticne.

2 Likes

Hm, subjektivni utisci bas mogu dosta da se razlikuju. :smiley:

Nemam od koga da pozajmim, a izgleda da si u pravu za drugi deo koji ce uskoro da izadje. Inace, potvrdjeno je da drugi deo nece imati podsku za VR, cak ni delimicno. AAA publisheri uopste nemaju nikakvu nameru da podrze VR, sto je prilicno razocaravajuce i ostavlja nas sa overpriced indie iskustvima verovatno do kraja prve generacije VR-a. Tu ne racunam pokoji port postojecih AAA igara (Fallout 4, Skyrim, Doom), kao pokusaj da se iscedi jos koji dolar iz starih igara.

Metro: Nothing at all?! But you were doing so well!
MW: [laughs] It’s taken enough effort to make [Rogue One VR].
John Stanley: VR for Criterion is something that’s very important.
Metro: You must have learnt so much doing that, it’d be a crime to let it go to waste.
MW: Well it doesn’t, you don’t forget it. I think as Andrew [Wilson, EA CEO] was saying a few months ago. VR is going to be a part of gaming’s future in the coming decade.
Metro: Oh, don’t give me all that!
Both: [laughs]

edit: potvrdjen je i Skyrim VR datum izlaska, 17.11.

1 Like
1 Like

Super je kolekcija i razumna je cena od 12e.

@Zoorulee @padawan Ok, iako mene X-Wing misija nije ni blizu toliko impresionirala, kad malo razmislim moram da se slozim da za 5 dolara vredi iskusiti. Prakticno dzaba.

Ja sam odigrao jedno dvaput, i vec drugi put se smorio jos na samom pocetku, dok letis u formaciji i slusas beskrajni ‘witty chatter’ izmedju tvojih kopilota.

A sama borba, ko sto rekoh, vrtis se u krug u potrazi za sitnim zujecim metama. Barem u mojoj izvedbi, nikakve tu taktike ili manevrisanja nije bilo. Iz slicnih razloga mi se ni Valkyrie demo nije svideo. Mozda mi samo space arkade ne leze.

Samo sto nije 5, nego 10 + kusur za nas bez NA kartica.

Valkyrie demo traje prekratko za bilo kakav smislen utisak. Zbog toga ga nisam ni uzeo, ko im kriv (a i meni). Sad kada dobije non VR support, mozda ce biti moguce napraviti nekakav share.