PS5 DualSense Edge

Ako potenciras Games, toliko odbijenih reklamacija kod njih ima da je to haos. Meni je dovoljno preko madjara neko da resi garanciju jednom, kako bi kupovao uvek od takvog prodavca. Jos mi je gore sto su domace radnje od mene nabavljale Series X po 550€ a prodavali za 700€ uz “domacu garanciju” koji srecom ni jednom nisu poslali meni na resavanje. Za sad imam samo pozitivno iskustvo sa kupovinom od madjara :slight_smile: Naravno ko ima vise para, neka plati kod nas :slight_smile:

Ostavi jedan za brata kad izadjem :grin:

Garancija moze i mora da se ostvari. Da ne duzim, vec sam pricao o tome, a kupujem i ja kod madjara ponesto, ali nema kukanja posle ako nema reklamacije. Mada i kod madjara sam uspesno reklamirao par telefona i dobio nove, takodje kod nas uvek sve proslo ok sto se tice reklamacija. Naravno, ima i odbijenih sigurno dosta, ali ko zna sta ljudi sve rade sa uredjajima, to bi svuda u svetu odbili, tako da ta prica da garancija nije ostvariva kod nas, to jednostavno nije tačno.

1 Like

Mene su recimo u win winu odbili 5 puta, za graficku karticu koja je kostala 110k , jos godina garancije medjutim uvek odbijena uz obrazlozenje da je sve u redu. Mozda da sam znao sto znas i ti vise bi se zalozio i isao tim putem.

1 Like