PS5 DualSense Edge

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Like

Biće to kao i sa Xbox elite za par meseci će biti za 100-150€ polovan…

2 Likes

Da je 200 nov kupio bih odmah. Ovako, zaista ne :grin: ako me ne klikne nesto da ga kupim :rofl::rofl:

U odnosu na obicni?

Da da u odnosu na obican Dualsense. Cupanje baterije iz obicnog na 1.00 prvi klip i cupanje baterije na Edge-u, drugi klip 6.54.

Edge has a 1050mAh/3.9Wh vs normal 1560mAh/5.9Wh.

2 Likes

5-10 sati koriscenja u odnosu na 12-15 originalnog kontrolera. Tako negde procitah. Mada sumnjam da traje ovoliko i na obicnom, ja sam zato (slabije trajanje) kupio jos jedan. Sa druge strane, Elite 2 ima bas mocnu bateriju, koja u najboljem slucaju moze dogurati i 40 sati.

Vise na punjac, nego u ruke=manje ce da driftuje😂

Koje alternative edge-u postoje sa duzim trajanjem baterije, sigurno neko to prati?

5-10 je obican nema sanse 12-15. Krenes da igras Astro Playroom i ako izdrzi vise od 5 sati dajem glavu. Tako da onda Edge ako izdrzi 2 bice super :sweat_smile:

Idemo Elite 2, trpaj u usta Edge :grinning:

2 Likes

@jahalang0112 evo ga ovaj Pejic za sirotinju :pleading_face:

Nov Elite 2 zadnja serija ova crno-bela 130e nov i to kod naših nakupaca, znaci skok do Horgoša i za 100 jura ide …
Kad izadjem iz bolnice to mi je sledeca kupovina za xbox …

https://www.kupujemprodajem.com/konzole-i-igrice/xbox-delovi-i-oprema/microsoft-xbox-elite-2-core-bezicni-kontroler/oglas/144701045

1 Like

Valjda si skontao da namerno podjebavam :grinning:

Ako radi tako svaka mu cast jer se upecam uvek, mada po pisanju vidis da je lik ogorcen za Xbox :slight_smile:

Sreca pa sam se ohladio od ovih “elite” i “pro” kontrolera. Ne znam ni sam koliko sam par dao na raznorazne kontrolere, trenutno mogu samo standarne da podnesem, bilo za xbox bilo dualsense. Meni dovoljno. Boze sacuvaj 250e. Ne kazem, meni prelepo izgleda, ali sam sam sa DualSense vise nego zadovoljan. San bi bio kada bi izbacili onaj dodatak za dva dugmeta nazad kao sto su uradili sa DualShock, pravi clatch potez. Ali sumnjam, pogotovo sada.

Mozda jedan dan.

2 Likes

Brate pogledaj oglase kod nas, elite 2 stari model kakav ja imam sa svim mogucim i nemogucim dodacima i kutijom 50 eura …
Ja imam vec sve dodatke i kutiju od starog :sweat_smile:

Imas stari elite a kupujes novi? Čemu :man_shrugging: no sense