PS5 DualSense Edge

Sekta. :rofl:

Ma bodu se ovi mladi sa travom :joy::joy::joy:

Sve sami profesionalci i elita :grin:

Pamet iz guzice u glavu u proseku putuje 50 godina. :joy: može na ignored :grin:

A igraju ovaj Hi Fi i Callisto GOTY :rofl:

Meni se raz*ebao Elite 2 tako da će dobro doći (tamo kroz neko vreme) ovaj novi bez dodataka pošto sve dodatke već imam od starog. Inače javio mi se drift na desnom analogu od onog 20 year edition. :unamused: Imam 3 kontrolera i svakom fali neki đavo. Doduše ajde prva dva su s razlogom takvi, ali ovaj treći sam još i pazio. Sve da ih raskantam i napravim jedan Ultimate Elite :joy:

Na zalost, teski fail sa ovim ukoliko nije na kabl mada mislim da ne vredi tih para.

Ovako je i deklarisano kako je u videu. Slabašna baterija baš. Zagrejao sam se bio za kontroler ali zaista, vrlo, vrlo loše.

A sta misliš kod koga ide stari :sweat_smile:
Pa ćera se bacila na PC master race pa joj treba i džojstik, ali elite, posto joj onaj plastični ne odgovara jer se ježi od hrapave plastike :man_facepalming:

Slicna prica i za zadnjih 3 slušalica, zato sam sad uzeo Nari samo za xbox i rekao joj da te ne mogu na PC, samo na konzole :rofl:

1 Like

Ma samo napred. Elite je garantovano dobra kupovina kako god okrenes. Ali kupi novi, ne znam zasto ljudi kupuju polovno, jer na kraju skuplje izadje jer ne znas sta kupujes…

Cak ni ovde nije skup previse za ono sto nudi

1 Like

Kako nije brate? Pa ko kupuje jos kod ovih bilo sta? To kao da kupujes preko US naloga, a imas argentinu

1 Like

Ma sve to stoji. Ali eto cak i da kupis ovde vise se isplati nego edge. Na to mislim.

Ti mu dodjes Argentina ali ne sa Visa karticom :rofl:

Meni su svakako ti kontroleri bacanje para. Niko od nas ovde realno ne igra kompetitiv i da od toga zivi pa da mu sad treba neki ovakav kontroler. Jedino ako je bas neka super cena pa ajde.

Danas u Gigatronu bio da uzmem belu tehniku za kucu. PS5 DualSense 9999 dinara, za Series S/X 10.499 …

1 Like

Merak nema cenu :grin:

Ali moj dzep ima limit :smiling_face_with_tear: :joy:

Sve tanji i tanji džepovi kad dodje žena, a tek deca :upside_down_face:

Nidžo nov nov i kupujem, ima lik iz Subotice nove prodaje za 133e

1 Like

Ima za 120€ nov nov :slight_smile:

2 Likes

Vozila baba do pijace nedeljom :grin:

Sve ima za manje para, a kad se nesto sjebe onda ide kukanje kako kod nas ne moze da se resi garancija :joy::joy::joy: