Ps4 slim ili Xbox One S

Za mesec dana cu kupiti konzolu pa me zanima sta da kupim, a oboje mi je privlacno, takodje trazim drugare koji ce sa mnom zajedno igrati a trenutno sam Pc gamer, strah me da li Xbox ima igraca u Evropi, a ps4 se pregrejava.

Ostani ti onda na PC-uā€¦

Ps4, barem slim, se ne pregrijava. Sve zavisi koje igre voliÅ”, SP ili MP. Å to se tiče zajednice i onlineā€¦ Iako se tako ne čini, Xbox dominira. ImaÅ” od klubova do turnira, sve na jednom mjestu.

Ps4 za SP, Xbox za MP. Hajmo to tako složit.

I Xbox One i PS4 imaju solidnu količinu igrača Å”irom sveta, uključujući i Evropu. Å to se tiče grejanja, ne znam odakle ljudima to? Nijedna ni druga konzola nemaju taj problem. Odaberi Å”ta hoćeÅ”, dodaj ljude sa foruma, i udri.

1 Like

Malo se raspitaj gde ces imati vise drugaraā€¦dal na PS ili na Xboxuā€¦

Prve Ps4 konzole su imale ā€œproblemā€ pregrijavanja. NiÅ”ta Å”to hardver ne može podnjet, ali brže se potroÅ”i termalna pasta, a i bučna konzola do boga zna bit.

Ako misliÅ” na one koje su bile koriŔćene kao promocija u radnjama poput bestbuy, koje su bile čuvane u onim staklenim kutijama bez nekog dela za protok vazduha, onda bi svaki uređaj koji je veći od tableta pregoreo. Van toga nisu baÅ” prijavljivani kvarovi. Možda ima par, ali to već spada u statističku greÅ”ku.

Koji je tvoj razlog za prelazak na konzole u opste?

1 Like

Ma jok bruda, govorim iz ličnog iskustva. Imam prvu verziju Ps4.

Pa jer sam imao lepo iskustvo sa sony 2, zbog toga sto na pcu neke igre nisu optimizovane pa ih ne mogu igrati i zbog toga sto je jednostavno zabavnije ali to ne znaci da prelazim ja volim i pc i konzole podjednako i ne pravim razlike kao neki ljudi koji govore nesto lose o drugoj konzoli samo zato sto su kupili neku drugu!

Ne nego sa imao iskustva u internet klubu to da se sve 4 konzole pregrevaju i da fps dropaju igre, takodje nisam siguran da je xbox one gori u stvarnosti od sonyia sto se tice performansiā€¦

Dobro napravicu temu za vote pa ko skupi vise xbox ili ps fanovi taj cu i kupiti pa nek ide zivot haha! WAR IS STARTING!

Cak i da na konzoli mozes pasulj da skuvas, fps nece pasti u igri ako nije do igre.

3 Likes

Zasto slusas tudja misljenja? Da napravis poll nema nikakvog smisla, onda idi kupi ps4ā€¦opredeli se za ono sta ti se vise svidjaā€¦ja ne posnosim dualshock dzojstikeā€¦xbox ima mnogo bolji, bez obzira na silne ekskluzive koje ima ps4, ja bih izabrao xboxā€¦uzmi ono sta se tebi svidja a ne sta vecina misliā€¦
Ceo grad moze da vozi opel corsu pa ces i ti?

1 Like

Golf vozi ceo grad, balkan je ovo :joy:

2 Likes

prvi put cujem da ps4 ima problem pregrejavanja.

Mislim da se cela prica svodi na:

1 ā€“ gde ce ti biti drugari ako planirate da igrate online

2 ā€“ koje ekskluzive te vise privlace.

I to je to. Sve ostalo je prakticno nebitno.
Uzgred, moj glas ide za PS4. Online mi nije toliko bitan, a ekskluzive ove generacije razbijaju.

2 Likes

Sta ti licno koristis i je ste videli novu igru Anectors i onda izlazi pocetko 2018!!!

OG PS4, radi godinama bez problema. Huchao ko avion kod nekih igara (witcher 3 npr), al da kucnem o drvo, nikakvih kvarova nisam imao. Cak je i guma na pechurkama neostecena.

Ja ipak mislim da je Xbox one S bolji od ps4 jer stvarno je konzola apgrejdovana cak sam i video da je sad S mozda 1-2 % slabiji graficki od sonija tako da je S isti kao slim i obicni i imas backwards comptability, yay! Djordje1990 mi je preporucio Xbox one S i on ga ima, a ima i ps4 kaze da su isti samo Xbox ima bolji multiplayer a ps single i ja to isto mislim i mislim da cu se vise zabaviti na xbox-u, jeste da ima manje ljudi ali i soni pumpa sejlove jer neki ljudi su kupili ps4 slim a prodali stari ps4 ili ga dali nekome bratu itd itdā€¦ 14 miliona soni gejmera u Evropi ima vise nema, konzola je prodato 22 ali to nije bas korektna cifra jer se nekome povario a neko ga je zamenio PRo=om!!

Treba dodati u korist Xbox konzole da postoji EA Access pretplata, koja ti omogućava za $30 godiÅ”nje da igraÅ” oko 50 igara, imaÅ” popuste na kupoivnu EA igara od 10% kao i 10 sati da probaÅ” svaku igru koju nisi kupio ili trenutno nije u ponudi EA Accessa. Uglavnom, nove igre se ubacuju posle 6 do 12 meseci.

Takođe uskoro kreće Game Pass pretplata od $10/mesečno koja će nuditi oko 100 Xbox One i Xbox 360 igara a igre će se menjati na mesečnoj rotaciji.

2 Likes