Ps4 slim ili Xbox One S

Pogubio sam se, iako sam načitan…

:sweat:

3 Likes

Hah spava mi se, umoran posle skole ali sam sastavio tekst nekim mojim jezikom ahha samo PUMPAJ!

Jel i ti koristis Xbox ili ps4?

On je ekstra lik i on koristi obe konzole, ne bi mi nikada rekao nesto sto nije tacno, a znam i sam, igrao sam na ps4-u i stv nisam zadovoljan performansama jer igre secaju i pregrejava, grip se na dugmicima skida, a hard disk je spor, iterfejs je jednostavan, nema 4k upscaling, nista nije bolji od S-a i S ima Red Redemption a ps4 nema! Eto ti odmah eksluziv!!!

Vidim da si potresen cinjenicama, ps4 nije losa konzola daleko od toga ali ima dosta vise mana od Xboxa kojima niko ne pridaje znacaj, plastika je ona kineska najeftinija, a mat je grozno odradjen i ne lici na ps2, ps2 je bio konzola i po!

Ne znam i sam on mi je samo preporucio i pomogao u odluci, yay jos 20 dana!!! Samo sto je bolje kod 4 je led lampa i zvucnik ostalo je skoro sve gore!

Sinak, oladi malo.

Za dodavanje ljudi na Live već postoji tema:

Nema potrebe da se pravi nova.

Zatim, ne komentariši ljudima u Oglasima. Ako imaš nešto da ga pitaš ili da mu kažeš, koristi privatne poruke.

Jel ovo nesto na moj racun?

Da, direktno sam tebi odgovorio. Ne moraš da praviš posebnu temu da bi tebe ljudi dodavali. Ne sme da se spamuje oglas.

Hajmo ljudi, pomagajte… Dobio sam extra ponudu za XO sa Halo kolekcijom, koju bukvalno skoro ne mogu odbiti, ma koliko god zelio ostaviti novac za PC. Dvoumim se opasno…

Za one koji imaju taj Bundle: Da li se isplati? Mislim da ga je Stefi porucio od Nese, koliko se sjecam?

Imajte na umu da sam SP igrac do smrti, MP me kako-tako ni ne zanima, iako mi se Halo opcenito svidio. Pretpostavljam, same **** kao Ps+, potreban Gold i ostalo…

Ja sam ti obrisao, niko nije iskompleksiran nego hoćemo da održimo neki red.

Ispoštuj to što ti je napisano i nema nikakvih problema.

Ok ok vidite da je moja tema nacitanija!!! LJUBOMORA BRALE!

Erm, nije najčitanija. U svakom slučaju, nema razloga za all capsom, ljubomorama, kompleksima i ostalim. Svako je dobrodošao dok god poštuje pravila i ponaša se civilizovano.

Ja sam Gospodin prema tome nema problema sa mnom!!!

Lepo je to što si gospodin, samo svojim postovima to i ne pokazuješ.

Neka se završi priča ovde, već je otišlo u off topic.

Iako smo generalno ležerni po pitanju pravila, ona ipak postoje. Ili ih prati, ili će ti postovi biti brisani.

Btw, našao si kome ćeš da spominješ Halo. Obožavam kad meni neko spominje Halo.

Ali, dosta je off topica.

Zauvek ujedinjeni!!! Jos 19 dana mozda i ranije!!!

Lose si informisan, mnogo je veca razlika izmedju S i PS4 na papiru, a pogovu je slabiji odnosu na PS4 Pro.

Vecina multiplarformi na Xboxu mora da radi u primetno nizoj rezoluciji, 720-900p da bi odrzala isti fps kao PS4 verzija u 1080p.

Medjutm, nije bas tako prosto, Microsoftove ekskluzive kao sto su Gears 4 i Forza Horizon 3 izgledaju maltene podjednako dobro kao i najlepse igre za PS4. Na PS4 imas 3-4 igre koje graficki odskacu - Horizon, Bloodborne, Uncharted 4 i Driveclub. Ok, i Order i Infamous. Sve ostalo XO bi mogao bez ikakvih problema da pogura. Hao kolekcija je super, ima da se kupi za 10-tak evra u digitalnom izdanju.

Ja bih rekao da je gamesharing na PS4 najveci adut, tj domaci community za razmenu igara. Kompatibilan “share partner” na XO moze to donekle da nadomesti, ali ti je i dalje igra vezana za account.

1 Like

Malo manje tih uzvicnika, jer sticem utisak da si klinac od 12 godina.

NE NE POGRESNO SI SHVATIO, XBOX vec ima jaci procesor to jest imao je i pre, ima ram koji je brzi od sonijevog jer DDR5 ram nije jaci od DDR3 rama jer se kolka na 1400 mhz cak i manje, ja mislim da je na soniju 1350 mhz dok je na Xboxu 2133 sto je prekid, tj pojacali su graficku karticu na 950 mhz i sony sad ima jacu graficku karticu samo za nekih 100 mhz tako da je Xbox prakticno bolji i da ce u budcnosti igre biti bolje, ako si video Forzu koja je najbolja igrica graficki trentuno sve ti je jasno i ako si video gameplay Crackdowna-3 u kojem ces moci da rusis ceo grad prema tome Xbox S je bolji izbor od 4!!!