PS4 neće tražiti Always Online sistem za igranje! Used Games will work!

Niko se ne prepire,samo nasi igraci su sentimentalno vezani za SONY,sto je razumljivo…

Da se javim jer imam obe konzole… prvo da kazem da sve ukupno meni je box bolji od ps, ali mislim da su bolje sonijeve ekskluzive…opet ovo je licno misljenje…uglavnom najbolje igre su dostupne na obe konzole, i 99% tih igara sam presao na boxu.

Opet kazem po meni:
Uncharted je bolji od gears-a
Infamous je bolji od justcouse-a…

Sa druge strane:
Halo je bolji od Killzone i Resistence zajedno…

Sad kada bolje razmislim ne znam:)

Najbolje ko moze da ima obe konzole i kraj.

A da, da ne zaboravim MP, odmah da kazem da nikad nisam na Sony-u ni pokusao, a live cepam…

Koji sistem je bolji, u mnogome će definisati mogućnost igranja pirata, kao u aktuelnoj generaciji. Ukoliko te mogućnosti ne bude bilo, tj. ne bude je bilo u ovom opsegu, sa sve online igranjem - onda će o kvalitetu konzole i broju fanbojeva odlučivati druge stvari.

Što se tiče konkretne vesti, lepo je to što je Shuhei Yoshida potvrdio da polovne igre neće biti blokirane i da će biti moguće igrati 100% offline, pri čemu se propušta poenta next-gen koncepta, ali dobro, važno je imati opcije.

Videćemo MS-ov odgovor, ali imajući u vidu da je 99% next-gen glasina do sada bilo tačno (osim 4GB GDDR5 memorije, mada je upgrade na 8GB GDDR5 odluka donesena u zadnjem momentu od strane sonija), nadam se da će odustati od prvobitnog plana…

Ti BI uzeo… kad se obracas nekom drugom ide bez H… a kad govoris za sebe onda kazes: Ja BIH :slight_smile:

Ja sam imao profesorku u srednjoj koja je tako pričala … “Ja ovoliko pričam da bih vam bilo jasnije!” :frowning: :frowning:

Ovo je lepa vest, da nećeš morati da budeš stalno online. Posebno za one koji imaju loše konekcije ili male brzine neta.

A ovo za polovne igre je još lepša, ljudi će moći više igara da igraju i obrnu na taj način.

Jednog dana, kao sto danas zahteva prikljucak na struju, konzola ce zahtevati internet, ali taj dan nije bas tako blizu.