PS4 neće tražiti Always Online sistem za igranje! Used Games will work!

Imam 2 xbox-a i X360 :slight_smile: problem?

Naravno, licno nisam fanboy, i vise puta sam rekao da volim PS3, cak sam se i prvo igrao na njemu, dok nisu u igraonici dobili i xbox, jer sam ja igrao samo na PC-ju. Ali eto, uzeo sam i kutiju, planiram i trojku kad dodje vreme i kad budem imao vise vremena, jer nemoguce je igrati 3-4 konzole istovremeno i raditi. :slight_smile:
Samo kazem da nema razloga na pozivanje drugih foruma, mozda je neko fanboy, ali to sto si ti pomenuo su jos uvek ne potvrdjene informacije, kao sto su bile i za ps4 pa eto ispostavilo se da nisu tacne, tj odustali su od toga.

Mislim da nema potrebe za takvim reakcijama, svi su dobrodosli na forum, sta god igrali, forum sluzi za diskusiju i informisanje, neko ce bas zbog pracenja tema uvideti da mu mozda odgovara xbox, mozda ps3. :slight_smile:

Da, tata Bill je promjenio stav i vise ne brani MS i sve divizije kao pre. Sad je otvoreniji i daje kritike onih stvari koje stvarno nisu dobre. Priznao je da su zaostali za mobilnim trzistem i da je Win 8, za sad, kljuc svega. Vidjecemo na sta ce to liciti…

MS is on the move now

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Znam…i ne planiram…imam xbox godinu dana…nisam igrao ni 20 naslova…ima ja na ovoj konzoli jos da se izigram dobrim naslovima…

Meni je super što non-stop dižu lestvicu i postavljaju zadatke za MS.
E sad, u vezi MS i sledećeg boxa imamo samo glasine, koje mogu biti tačne ali uglavnom nisu (npr za PS4, dosta toga je omanulo).
Ako PS4 bude imao offline mode, imaće ga i Next Box (realno, još je rano za always-online, posebno u USA koja ima slabiju pokrivenost high bandwidth internetom od EU)
Pošto PS4 dozvoljava used games, isto će dozvoliti i MS jer je to jedan od selling pointa.
Sa druge strane, pitanje je koliko MS uopšte zanima šta Sony radi.

Sto se tice sledece genracije ja mislim da cu se 99% prebaciti u Sony tabor ; )

Ma okej je bila ova prezentacija, nije lose sve ovo, lepa evolucija, ali nisam ni mind blown… isli su na siguricu, verovatno ce lepo proci zbog toga :slight_smile:

Ma nismo videli ni 50%, u to sam siguran… Sony ceka da vidi sta ce MS da uradi, a za sada MS ceka E3…

Word, i ja, 99%. MS-u treba čudo i jako dobri naslovi, jako dobre exkluzive a ne childish yoga nonsences da bih kupio i uživao u Xboxu.

Ti bih uzeo PS4 cak da Xbox ekskluzive presisaju sony-eve… :stuck_out_tongue:

Pa ono sto je ps4 juce pokazao su uglavnom decije gluposti,social sranja i jos gomilu gluposti. Ne znam kako su uspeli vec da te kupe dok Next Xbox jos nije ni pokazao svoje…

Da li moze neko da mi kaze koje SONY bolje ekskluzive od MS?

za koju generaciju pitaš?

Za ovu posto ja imam BOX i nije mi jasno koje to SONY ima bolje igra?

neću da hejtujem ili trolujem, ali evo, nađi mi pandan: god of war3, uncharted 1/2/3, killzone 2/3, heavy rain, journey, the last of us, wipeout. ovo je po meni lista odličnih ekskluziva, a ti mi preporuči x360 igre, ja ću sa zadovoljstvom da ih odigram na xbox360, jer, krajnja poenta je da što više kvalitetnih igara dobije što više gaming publike. fez zaboravi, on mi je prvi na listi bilo čega kada je igranje u pitanju

Možda nisu (toliko) bolje, ali ih ima mnogo više.

Pa jbga ja kad bolje razmislim malo PS3 i nije nesto ispred sto se tice ekskluziva , evo recimo PS3 nema dosta dobrih igara koje su dostupne na X360 , recimo : Witcher 2 , Metro 2033, Alan Wake, Halo , Forza , GeOW , Fable, Kameo, Ninja Blade , Lost Odysey…mozda je tacno da su neke od njih dostupne i na PC-ju ali ja to ionako nema sanse da pokrenem na mojoj 8,9 godina staroj konfiguraciji , nit me privlaci igranje na PC-ju tako da…da nemam X360 sigurno bi bio lisen jedne tako vrhunske igre kao Witcher 2 recimo.

Alan wake,GEARS serijal,HALO serijal,Forza serijal,a da ih ima vise to je tacno ali bolje nisu,ne kazem da su lose samo ipak ne mogu da se porede posebno u MP…

Jesu lepe igre nema sta, grafika fenomenalna ali da se nelazemo kod sonija vecina ekskluziva jednom predjes u singlemod i vise ne igras, kod xbox-a isto tako da se dodje na isto, nema tu nesto specijalno…
Sve je lepo ali nema potrebe za prepiranjem.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Pa ja mislim da nisu ni PS3 ekskluzive toliko dobre kako se prica , mislim da su vise “nahajpovane”. (Da ne bude zabune meni je Sony drazi nego MS)

Po meni jedine PS3 ekskluzive koje bi ja bas u slast odigrao su MGS4 i GOW i ajde Uncharted (da imam PS3 verovatno bi ga odigrao ali ja vidim nista toliko spektakuularno u toj igri)

Po meni tesko da ijedna PS3 ekskluziva moze da se meri recimo sa jednim Witcherom.