PS4 neće tražiti Always Online sistem za igranje! Used Games will work!

Još jedan punch MS-u :slight_smile:

PlayStation 4 does not require an internet connection • News • PlayStation 4 • Eurogamer.net

Tako da, totalno možete otići u offline mode-u kada igrate igre ili šta god da radite. Always Online is not required.

Pored toga isto tako, moćiće da se koriste i Used Games, tako da… bye bye MS.

Nemoj da pricas unapred :smiley: M$ jos nista zvanicno nije objavio sve su to neki rumori.Dok MS zvanicno ne objavi informacije o konzoli necu da razmisljam ni o jednoj.!W!

Nadam se da nece biti dovoljno ludi da guraju te sisteme ako ih PS4 nece imati. Neka je prica bila da se ide u tom pravcu da si stalno online i da nema koristenih igara, ali da se nece samo jedna strana odluciti na to, nego da ce da budu ili obe, ili niko. As always, ne ubrajam WiiU u ovu grupu

Ipak se ceka MS da se oglasi, nesto lepo i on sprema. Pre par dana Bill je isao da izvidi situaciju sa mobilnim telefonima u HQ i izkritikovao ih je… moze da se ocekuje da ce MS ici isto na offline mod igranja koriscenih igara, jos uvek je sve glasina sto se tice cloud i online igranja.
Krajnji korisnik zeli opipljiv proizvod tako i igre, ne zeli nesto sto je za “jednu upotrebu”…

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Sprema Kinect 2 :smiley:

To i dosta igara… Prica se da su odkupili poprilican broj Game studia… Tako da ja jedva cekam njihovu konferenciju… Makar bila i u 4 ujutru… :smiley:

Samo da nema opet istorija, jer je ono jutros ubilo u pojam

Hahahahaha… Ma kakva istorija…

Davey@ Proslo je vreme glasina… Sinoc smo videli kako stoje stvari i da vecina stvari sa PS4 nece biti za nas… Ili zbog neta ili zbog toga sto nismo u podrzanim regionima :stuck_out_tongue:

Pa mogu da krenu od doba DOS do sad, mozda ce reci, ako moze Soni, mozemo mi JOS :smiley:

Ma kakav DOS… Ima da krenu od 1945 godine, kada je racunar bio omanjih dimenizaja i tezene oko nekoliko tona i imao kvarove na svakih 15 minuta :smiley:

Meni je licno svejedno koju cu konzolu imati :smiley: Uzimam prvu konzolu na kojoj ce moci pirati da se igraju i to preko externog HDD-a kao sto je sad na xboxu RGH…

Neces ti kupiti konzolu bar jos jedno 2 godine…

Onda ćeš se verovatno načekati, ni RGH nije odmah napravljen, a tek ako budu napravili da bude kao zaštita za PS3, ima da se načekaš

Aha, a X360 always online, no used games, baš za nas :slight_smile:

Baš si fanboj, kao što rekoh na drugom forumu :).

To su glasine za box realno sada ne ocekujem da MS uvede bilo koju od te dva stvari sa obzirom da ih Sony ne uvodi osim ako nisu reseni da im konzola potpuno propadne.

Odakle ti te informacije? Licno znas Bill-a? Sinoc ti je rekao? :slight_smile:
Ja koliko se secam i za PS su rekli isto, pa evo ti.
Nemoj da mesas druge forume, ovo je Xbox forum, normalno je da ce biti xbox fanboy-eva, kakve to veze ima sa temom?

Ja cekam da to bude zvanicno objavljeno… Nezvanicno i PS4 ce da kuva rucak i pere stvari… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ima zato što once in a while is good to be realistic a ne samo optimista za svoju stvar :slight_smile:

A inače, volim i ja Xbox, samo što eto, ne dozvoljavam da me ta činjenica oslepi kao neke.

Ne znam zasto ljudi koji u opste nemaju box traze na ovom forumu!?

Davey ima jos republika, idi u neku drugu…

Ja sam sa njim vise igara igrao na Xbox Live-u nego sam tobom :smiley: Tako da…