PS3 verzija FW 3.66

dali je moguce fleshovati FW 3.66?
ja se slabo razumem pa bolje da pitam :slight_smile:
odgovor moze i na pm :slight_smile:

Nije moguce :wink:

pih, steta!
a jel se zna oce li biti nekog flesha uskoro? :slight_smile:
izvini ako smaram :slight_smile:

Ne bih da nagadjam. Jedno je sigurno, nece biti jednostavno kao pre.

moze da se 3.7 downgrade-obori na 3.55CFW ali treba NAND/NOr programer, i nije jeftino i lako raditi.

hahaha, ne znam zglavno ni komp da upalim ne da se zezam sa tim. nema veze, docekacu da kupim sa fw 3.55 ili manji :wink:

nov neces naci,vise se to niti proizvodi niti prodaje[al u svakom slucaju pogledaj u nekoj manjoj radnji mozda im je ostalo nesto starije pa cak i 3.50 pa na dole,mada gledaj polovne da uzmes jer jedino tako ces naci ako ih iko uopste prodaje.

EDIT: sad se setih,ajd ako mozes nadji neki bundle paket,tipa gt5 pa cak i kz3 bundle paket,stariji su i bas zato je moguce e sad probaj da nadjes.

u novom sadu u metrou ima jedna trojka koja tamo stoji cini mi se 3 godine. trebalo bi da ta moze :smiley:

haha, pozutela u izlogu :smiley: cena 49.999 :smiley:

tako nesto :smiley:

joj bre, pa nisam mislio da kupim nov, skupo mi je to.
mislio sam polovan da kupim do 200 evra.

a juce je bila ps3 za 10.000 din sa fw 3.66 ali laser mu je otisao. pa sam mislio ako mzoe da se fleshuje onda mi laser ni ne treba :slight_smile:

moze da se obori al sa NAND/NOR programatorom.

ili uzmes laser na ebay za nekih 40-50e al opet je to puno cimanja, video sam i ja taj ps3, pa sam mislio da mu stavim laser od mog koji ima cfw pa da na jednom teram originale a na drugom pirate al nemam ni zivaca za to cimanje a ni vremena za 2 sonyja :smiley:

razumem te potpuno, ja imam jos 50 igara da predjem na xbox-u najmanje ali hir mi je da kupim sony i ako znam da ce mi najverovatnije skupljati prasinu. ali jbg, sad mi se igra uncharted, god of war, dark souls… a ne halo, assassins creed, ili ili bilo sta sto trenutno ima da se igra. evo vec 2 dana se mucim sa deus ex-om, igram po pola sata cisto da znam da sam odigrao malo :slight_smile:

kolko ja vidim ti bi samo ekskluzive da igras,uz to imas i x360 pa evo sta ces da uardis.Iznajmi ps3 na nedelju dana,odigraj sve sto te zanima i to je to ;).

Za nedelju dana da odigra sve sto ga zanima na PS3??? :ninja: Samo ovo sto je naveo ne moze da predje za 3 nedelje (pod pretpostavkom da je mislio na demon’s souls, posto je dark souls multiplatform i jos nije izasao)…

pa dobro sve zavisi koliko i kako igras,inace dao sam primer samo,moze on da iznajmi i na mesec dana to je njegova stvar.

imam ja resenje, napravimo forum razmenakonzola.com i razmenjujemo konzole dok izigramo ekskluzive i vratimo xaxa

haha :smiley: pa nzm drugo kako,slabije da ce naci negde sad konzolu sa 3.55 fw-om,a igrace 90% ekskluzive na sony-u jer ima i x360 tako da ono…

pa tesko da bih mogao da odigram sve za nedelju dana, ja sam to mislio da igram godinama :slight_smile:
jbg, radim 8 sati, posle mora covek malo da se odmori pa onda malo igranje pa onda ostale obaveze…nismo vise deca da mozemo da se igramo po ceo dan :slight_smile:
da, sony 3 sam i hteo da uzmem iskljucivo zbog ekskluziva, ostale igre igram na xbox-u jer mi vise odgovara taj dzojstik :slight_smile:
mislio sam na demon souls, malko sam se zeznuo kad sam pisao :slight_smile: