PS3 verzija FW 3.66

Ako kupujes sony zbog ekskluziva, neces da pogresis. Ima ih stvarno mnogo i svaka je vrlo, vrlo kvalitetna. Zato gledaj da uzmes kvalitetnu konzolu, nemoj da kupujes samo reda radi.

Potpisujem,stvarno ih ima mnogo a i retko koja da je losa

Ako kupujete polovnu konzolu PS3,u većini slučajeva će to biti FAT (ako ste sretne ruke možda kupite i neki slim) ,potrudite se da bude ona od 80gb (nikako 60gb prva serija sa 4 usb slota naprijed,a loša je i od 40gb, podložne su kvaru znanom kao YLOD)
konzolu od 80gb najlakše će te prepoznati po tome da se za zadnje strane na otvoru za ventilaciju vidi cooler tj njegove nazovimo “leptirice” lopatice,to su po meni i mom iskustvo najkvalitetniji ps3 uređaji (ako ništa kad je riječ o samom hlađenju konzole) moja iskustva su da se manje griju od slim verzije.

Spuštanje verzija 3.56-3.70 je izvodivo sa recimo INFECTUS NAND flešerom gdje se na dva nand fleša u konzoli lemi cca 30 žica pod mikroskopom,probao sam sve uredno zalemljeno,ali nisam uspio dalje,ali koliko sam gledao neki likovi su to uspješno radili (nemam vremena).
Imam neka solidna iskustva sa konzolama hardver/softver ne bitno (jači sam na polju ps3 nego xbox360) slobodno pitajte.
Imam nekih i polovnih konzola PS3 u ponudi non-stop možda nešto možemo i završiti.