PS3 Prevara

:beer::beer::beer:

^^^ Super :tap:

Toooo majstore! Bravo :wink:

Napisi slobodno ovde kako si uspeo da dobijes pare :wink: :beer:

Tapkanje po ledjima!

Opisi proceduru kako si dosao do para!

Svaka cast Sub Zero!

Katastrofa. Iscupao si se nekako ali ovo je horor prica. Ne treba vise nista kupovati na ovaj nacin, a sajtove kao KP i Limundo bi trebalo zatvoriti zbog brojnih skandala i malverzacija.

Ma ne preterujem, ti sajtovi su leglo sitnih prevaranata i hostaplera. Sajt je pravno lice koje posreduje u kupovini i uzima procenat od iste, i kao takav mora da iznadje nacina da zastiti kupca u slucaju da postane zrtva kriminalne delatnosti.

Naravno da ti njihove uslove prihvatas registracijom ali radi se o tome da su ti uslovi suludo nepovoljni i rizicni po kupca i da svaki iole inteligentan kupac ne bi trebalo da posluje u takvim okolnostima gde ga ne stiti ni zakon, ni kurirska sluzba, ni sajt preko koga kupuje.

Ne verujem vise ni u pozitivne ocene, osim u slucaju ozbiljnih igraca koji valjaju televizore i konzole, a koji ocigledno vode legitiman biznis i imaju svoje “kioske”.

Svaka cast! Stoke lopovske…
Jesi li mu uradio mozda “spine rip”? :slight_smile:

Svaki sajt dolazi u obzir, cak i najgori, ALI SAMO ZA LICNO NALAZENJE i KUPOVANJE.
Znaci ako se radi o vecoj vrednosti, JA ZAHTEVAM SAMO LICNU KUPOPRODAJU I TO JE TO, HOCES-HOCES, NE-DOVIDJENJA (odmah znam da si prevarant).

Kao sto je neko rekao na odredjenoj prethodnoj stranici, ako bas, i bas morate kurirskom sluzbom, onda drugu stranu “uplasis” da hoces licno da preuzmes ili makar kazes u tom gradu imam burazera i on ce podici. Kada vidis reakciju, znaces da li je pouzdan ili ne, i da li da menjas pricu da ipak salje kurirom.

Ali u svakom slucaju LICNO JE NAJBOLJE, da li bas vi ili neki vas prijatelj, brat, kolega preuzeli, svejedno.
U krugu od 100 km za gorivo vam treba 2000 din tamo i nazad (ako je gas jos manje), pa za sve u vrednosti preko 100 evra isplati se otici licno. Ako je preko 100 km valjda nekog znate iz tog kraja ili makar neko od vasih zna nekoga, i tek na kraju ako nista ne moze, onda ono “plasenje” da ces preuzeti licno pa tek kad vidis reakciju onda kurirskom sluzbom ili nista od kupoprodaje.

Nikada nisam imao problema,govorim za Limundo,uglavnom sam uzimao ps3 igre,mada prvi ps3 sam kupio bash na limundu ,tamo ihahaj secam se dao sam 22000 din,shto onda nije bilo malo,bila je to neka realna cena,mada nije bilo sve jedno doshao kurir ,ja mu izbrojao kesh, on mi dao kutiju izlepljenu ,dok sam je otvorio on je vec bio ko zna gde,sreca sve ispalo dobro…Mada sad ne verujem da bi tako olako sklopio dogovor…

Svaki sajt dolazi u obzir, cak i najgori, ALI SAMO ZA LICNO NALAZENJE i KUPOVANJE.

Cime se gubi poenta tih sajtova. Gomila ljudi nema vreme ili mogucnosti za nalazenje. Biznis model ne sme da se zasniva na poverenju.

Ljudski karakter se nece nikada promeniti. Secikesa je bilo i pre 3000 godina u doba Tutankamona i onih koji ne paze dovoljno na svoje coine. Ali ako ti napravis kafanu u kojoj se okupljaju takvi, pa im za to jos i naplatis racun, u gusi si u tome, prijatelju. Umesto uslova registracije mogli su jednostavno da napisu “ovim prihvatam veliki rizik da budem prevaren”.

A to sto si se i licno nasao, nije garancija da nema skrivenu manu. To tvoje “zaplasivanje” mozda prolazi kroz debila, oni iskusni znaju za foru. Nisi prvi koji je to smislio.

Mindset ljudi u srbiji je kao na Stevvvinom avataru. Ako pristanes da trgujes na tim sajtovima igras ruski rulet sa svojim tesko stecenim novcem i rizikujes da budes “princeza”.

Prodao sam i kupio dosta uredjaja, sto na vidjeno, sto na nevidjeno, licno se nalazio sigurno, da ne preterujem, 100 ljudi po gradu ili drugim gradovima. Znam dobro o cemu pricam, ovaj nacin kupovine se ne isplati. Ja sam svoju lekciju jako skupo platio, a savet nudim besplatno.

Mene ovo podseca na ostavljanje kese u supermarketu – kazu, ostavi ovde prethodnu kupovinu, ali ne snosimo odgovornost ako ti neko ukrade. Sta me onda terate da ostavim svoje stvari na kuki odmah kod ulaza?!

Pa zato sto kao kupac nemas nikakva prava u srbiji, i oni samo vode racuna o tome da ti NJIH ne pokrades. :smiley:

To je dobro cuti, ako je tako, i ako to zaista i funkcionise, bravo za Limundo.

Kupio sam predmeta na taj način, najskuplji je bio PSP. Kad je stigao, proveo sam dan u proveri svega. Kada sam utvrdio da je sve ok, pustio sam prodavcu novac, on ga je ujutru podigao, i sve je bilo ok.

Postoji taj sistem, cak i za prodavca je siguran jer ako kupac ne preuzme predmet Limundo d.o.o. nadoknadjuje troskove slanja/vracanja.
Ali, jako malo prodavaca daje opciju Limundo Kesa, pogotovo za vrednije stvari…

A, znaci ima caka… jednostavno se ne koristi.

Pitam se zasto…

:hihi

gde god ima LimundoCash kao opcija odmah placam preko toga, jednostavno necu da rizikujem, i ocene i sve, ali opet rizik je rizik