PS3 Ponovo hakovan - Jailbreak 2

nemorate da brinete,cfw dolazi uskoro a pre njega

Portal_2_WORKING_TB_READ_NFO_PS3-PARADOX
Dirt_3_WORKING_TB_READNFO_PS3-PARADOX

:emoticon-0100-smile

edit: e sad koliko sam skapirao ima i cake,igra je vec fixovana,sve sto treba da uradite je da bocnete true blue i da cepate.Tako nesto bilo je i za JB kao ovo TB gore ako se secate,sto znaci da se u najvecem zahuhtava i da se ocekuje u najvece cfw ovih dana a prica se da je Mathieulh izbaci key-eve

Ne siri dezinformacije Mathieulh Hervias nikada nece da da kljuceve u javnost! Malo bolje citaj, gde treba i gde covek pise.

CFW jos uvek niko ne zna kada ce izaci.

Prvo nesirim nikakve dezinformacije,naglasavao je on to i par puta.Tako je bilo i za FW 3.60, odmah je imao kljuceve i nacrtao ljudima (ostalim developerima) kako da to sami odrade i niko nije uspeo do danasnjeg dana,cak i je i pre neki dan naglasio na svom twitteru za LV0,drugo izasao je i program za dekriptovanje lv0 i sta mislis ko bi mogao da ga izbaci?


_[U]
Ever wanted to decrypt LV0 in OFW 3.73 like Mathieulh? Well, now you can pretend you can!

Here is a simple console application to simulate decrypting/encrypting of LV0/LV1/LV2/Lv3.

Please note: this program doesn’t actually do anything besides printing output to the screen.

The decrypting/encrypting process takes 5 seconds to simulate actual decrypting/encrypting time.

Usage examples:
breakself -d lv0 lv0.elf
To decrypt.

breakself -e lv0 lv0.elf
To encrypt.

lv0, lv1, lv2, and lv3 are supported.

Download:

http://www.mediafire.com/?qe3d516sxd2c37b

MediaFire automatically scans all files for viruses using BitDefender.[/U]_

i kao drugo fail0verflow ekipica se vraca pocetkom decembra na sceni tako da ce se i cfw posle njih ocekivati[ako ne i pre,kao sto sam i rekao dva posta iznad]

I kao trece obidji ps3hax,psx-scene i jos par sajtova pa se i sam uveri sta ti pricam.

Pa jel neko poseduje taj Jailbreak 2 kod nas (mislim od nas sa foruma) i dal stvarno može da sredi 3.73

Nema ga u Srbiji,a i ko je lud da daje tolike pare kad je tako slicno bilo i sa JB-om prosle godine.Igre rade,dve grupe PARADiSO I PARADOX su izacili par igara[7 cini mi se,bice ih jos] samo za True blue dongle i mnogi kazu da radi cak imas sve detaljno na ps3-hax-u sve lepo objasnjeno :slight_smile:

Inace ono sto mi bode oci je sto su igre prosle godine kada je JB bio aktuelan uvek uz ime igre stajalo je i ovo JB[primera radi HeavyRain.JB…] i pojavom cfw-a kasnije te igre su bile igrive bez dongle-a iako je pisalo u nfo-u da rade samo iz JB.Nadam se da ce tako biti i ovog puta :slight_smile:

Pa jel cena toliko strašna ?

Cena mu je oko 100 dolara…bila je 120$ kad je izasao ako se ne varam sad je nesto malo manje od 100-tke…

oko 50€ + ptt… ali mislim da ni to nije trajno rešenje.

Da to ga onda dodje 80 dolara tu negde znam da sam nedavno gledao ali nisam bio siguran…

I + posiljka iz Indonezije :D:ninja:

Ja sam video 19 dolara plus DHL 30 dolara.

Na ptt jel misliš iz Srbije il preko grane.

P.S.
LJudi vi svi mislite na Tru blue iz indonezije ja nisam mislio na to.
Pogledajte sajtove:PS3Break - PS Jailbreak - PS3 Break is USB PS3 Dongle
i sajt :wwwps3-jail-break.com
Dajte mišljenje o tom crvenom jb2 i o probijanju 3.73 na tom drugom sajtu.

Preko grane 4ove4e, iz UK.

To ovde niko ne koristi još, svi koji imaju PS3 uglavnom su na CFW, možda neko na JB 1, tako da ti ne mogu dati mišljenje dok neko ne proba kako to fercera.
A sudeći po tome koliko si zagrejan za taj JB 2, prvi ćeš verovatno biti ti, pa ćeš da podeliš iskustva sa nama. :smiley:

Reko ti covece,nemoj se zanositi time.Drugo to sto ti nazivas crveni jb2 to uopste nije to ako bi pogledao malo bolje vido bi da je fake.True blue ili ti jb2 kako hoces nemoj da uzimas,trosis dzaba kada ako planiraju nesto[a svakim danom sve udarnije vesti za scenu] izacice cfw kao sto je i prosle odma posle jb-a.Tako su i prosle godine prvo izlazile igre za jb i samo sa njim si ih mogao igrati[kao i za ovaj jb2 tj. tb] dok nije izasao nedelju dana kasnije 3.55cfw sa kojim si mogao igrati sve igre[ukljucujuci i te sa natpisom i koje su izbacene samo za JB u ovom slucaju za TB]…

Ne kupovati nikakve jb donglove,na pomolu je CFW.

Ne mogu da pokrenem ni jedan 3.55 fix rip,deli to treba da se pečuje da bi radilo.
Skinem Duplex rip i ništa . Konkretno Duke Nikom Forever skino sam tri takozvana fix 3.55 ripa ni jedan neće da radi i dalje traži 3.60.

Evo o cemu i pricam celo vreme:_ KaKaRoTo announces jailbreak for 3.73_

KaKaRoTo announces jailbreak for 3.73 - PS3Hax Network - Playstation 3 Hacks and Mods

OK. Nisam vičan ovome video sam ono . J IMAM VEĆ 3.55 I KMEW MULTIMENA 2.09.02 mislim da su te brojevne oznake od kog koraka da krenem.

Ja imam predzadnju 3.72 verziju a zadnja je 3.73 i stvarno mi nije jasno kako to da me ne trazi da update-ujem na zadnju 3.73 kao i uvek sve verzije do sada…nego bez problema idem na PSN igram MP sa 3.72 bez da me trazi ovaj zadnji update…

P.S. Naravno mogu ici sam u Setting na Update i manualno update-ta na zadnju verziju ali necu sve dok me to on sam ne bude trazio…

LJudi pa jel taj KaKaRoTo NOVI CFW i to za 3.72 ili još jedna prevara.

kakaroto je haker, covek, a ne firmware.