Problem sa ventom na grafickoj

15 dana da se kompletno resi reklamacija ili ide povracaj novca

To nešto novo izgleda, meni rekli da imaju obavezu samo da mi se jave za 15 dana, a kad će da reše ko zna.

Poslato sa LT30p

znaci bre imao sam inspekciju u radnji, bas zbog reklamacije neke koja je resena u roku od 5 dana, i cisto sam pitao koliko je uopste zakonski cela procedura, kaze 15 dana po novom bila je do skoro 30

Odlično onda, ne mogu da koristim komp bez grafičke. Kapiram da će ovo biti najduže vreme za koje nisam seo za kompjuter :smiley:

Poslato sa LT30p

Cime se bavis? Jel prodajes komponente?

auto delove :smiley:

Zato ga cepas GT6, te zuji umesto da motor bruji, te ovo, te ono…:slight_smile: Ako imas za lagunu i corsu delove, imacu te u vidu za ne daj boze :slight_smile:

pa normalno profesionalna deformacija bre :)… imam delove, znas broj, ako nesto nemam odmah na lageru kod mene je za 1 dan, tako da sve biznise pravimo :slight_smile:

sorry ljudi za off, ali vodilo je do toga, necmeo vise

Javili mi iz servisa da cu da dobijem zamenu, tako da sad idem do prodavnice da vidim sta i kako :smiley:

Pozvaše me evo tek sad i kažu imaju samo R7 260X 2GB da mi daju, mogu da čekam neku R9 sledeće nedelje ali povećaće se cena zbog PDV-a, tako da ništa od toga.
Totalna glupost, baš sam popizdeo, slabiju kartu ima da mi daju.

Sa 8% na 20% bese? Gledao sam i ja do skoro imali neku R9 270 koja je bila dobra, bolja cak i od 7850 mislim a slicna po ceni, i nestane. Sad jedino im ostali R7 260X i to od Asusa, tako da ako se odlucis za nju barem imati nesto kvalitetnije. Ali da ce poskupeti, to da, i 20-30e ove “jeftinije”.

Ma ta R7 će biti 23k, tako su mi rekli, onda samo mogu da pomislim koliko će biti ove bolje. Kakva sprdnja i od prodavnice i od države.

Poslato sa LT30p

Oni pisu akcije i popusti a cena ista/veca :smiley: Kod njih je na novogodisnjem popustu 17k nesto a u emmiju 15k. Uzmi ti lepo ako mozes pare nazad (mislim da si pisao da ti ponudili kao opciju) i brze bolje uzmi neku grafu za te pare, valjda ti nije bitno da do kraja nabijes AA i ostale detalje koji zderu hardver.

Heh, ja sam radio u takvoj firmi. Nekad su imali 75% zarade od pojedinih artikala. I tako je Lordish uzeo sebi kuler za PC i dao sam sebi popust od 75% :smiley: hehehe Sta ces drugo, kad je plata minimalac :confused:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Pa normalno da imaju 75% zarade kad nabiju cene… Al jbg…
Inace, ja sve kupujem u Emmiju jer su najjeftiniji, za reklamacije nisam siguran, mada to je isto jer su i WinWin i Emmi u sklopu Altija, samo u Win Winu u glavnom sve ide skuplje, pa ko se zezne uzme tamo…

Nabiju je blaga rijec… Npr. prije samo godinu dana, imalu su Ps3 Slim u radnji na kojem su se pustale reklame 12h na dan, igralo se cak medu radnicima. I cijena bas tog Ps3 sa GT5 je bila 600€ :screwy:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Njihova politika je koga briga dok ima ovaca ima i sisanja, ta roba treba da ide ispod cene ali u Srbiji nemas ljudi koji ce se pobudniti ona 4 slova S na zastavi su visak. Ko se pobuni te ovce mu se smeju u lice pa ti vidi, sve je naopako.

@lordish dobices nick 75% :slight_smile:

Sent from myphone using Keyboard errors

Sad izvinite zbog offa ali u win winu u novom sadu prodaju PS3 za 51000 (malo vise), eno ga stoji u izlogu mesecima. Ono jbt nisu normalni sa cenama konzola kod nas, preko bude normalna cena a ovde k’o da je konzola juce izasla.

Heh, postoji opcija vraćanja para samo na papiru, jedva su mi i ovu zamensku grafiku dali, kao dušu da im vadim.

Poslato sa LT30p

Ne pitajte kako, uzeo sam keš nazad, 20k :smiley:
Šta može za ove pare da se uzme?

Poslato sa LT30p