Preporuka igara za novopecenog xbox vlasnika

Molim vas da mi preporucite dobre konzolne ekskluzive i sve dobre igre koje vredi igrati na xboxu.
Po mogucnosti napisati da li su xgd2 ili xgd3 :slight_smile:
Za sad sam “nabavio” mortal kombat, rdr, ultimate marvel vs capcom 3 i vanquished od ekskluziva.

:slight_smile:
Te igre nisu eksluziva za Xbox 360.
Od eksluziva(doduse malo su starije),preporucio bih da obavezno odigras ALAN WAKE-a. i SPLINTEL CELL:CONVICTION
.Mislim da su one xgd2.
Naravno tu je i GEARS OF WAR serijal,FORCA MOTOSPORT…
:wink:
Pretrazi malo…imas vrlo interesantne naslove.
Uzivaj. :wink:

Hvala ali mislio sam igre koje nemaju za pc a imaju za ps3 i xbox, ne samo za xbox :slight_smile:

Cekaj, a Gears of War nisi nabavio i pitas sta? :slight_smile: Halo?
Pa Mass effect 1 je bio za xbox i pc samo, mada ga izbacuju i za ps3 ili su vec, ne znam, Fable ti je za xbox i pc, to sto si brojao su console exkluzive, ne xbox, tj ima ih samo na konzolama ne na pc-ju, al opet su ekskluzive na neki nacin. Imas onu Conan igru od THQ, pokusaj da lici na God of War, sto se mene tice super je igra, s tim sto je Conan console ekskluziva. Metro 2033 ti je za xbox i pc samo. Forza ti je tu…Dead or Alive… Soulcalibur ti je console ekskluziva, kako koja. Risen…
Imas tu dosta, s tim da realno nije xbox konzola za ekskluzive, tako da sta dohvatis, to i igraj. :slight_smile:
Imam malo vremena trenutno pa sam ti ovo sastavio ali realno imas milion tema o tome samo treba da googlujes, ne znam koliko je to kome tesko, nekima izgleda jeste.

Edit: Ako mislis da ih ima na konzolama onda lepo kazi console ekskluziva da ljudi znaju. U svakom slucaju pobrojao sam ti dosta njih i tako.

Imaš baš dosta igara, Gears of War, Halo, Alan Wake je obavezno gradivo, Raymana mogu svima preporučiti, Batman Arkham Asylum i City takođe, možda AC serijal, Fable je ok, Trials, Splosion Man i Limbo su trojka koja se takođe mora igrati :smiley: Mislim da je dosta za sad?

New and Upcoming Xbox 360 Games at Metacritic - Metacritic

Evo ovdje imaš jako lijepu listu od najboljih pa naniže, zajedno sa gomilom recenzija, pa izaberi šta već voliš…

Kakav je arkham asylum nisam ga probao…?

Pa probaj onda. :smiley:

Dobar je

A jel se nastavlja ta prica koja je bila u batman arkham citiju…???Oke sacu pogledati na sajtove da je skinem…

Prvo je Asylum pa City, koji nastavlja pricu iz Asyluma

A ja prvo odigrao city,joj…Oprostite sto skrecemo sa teme…

Hvala svima! Btw me triologiju sam presao i obozavao sam je! Pa odigracu halo, dead or alive, forzu verovatno, ako jos ima neku preporuku slobodno nek napise :slight_smile:

moras da odigras pod obavezno sundzer boba

Obavezno probaj Shadows of The Damned. Resident Evil + Dick jokes = Shadows of The Damned. Haha, predobra igra. :slight_smile:

I da, slusaj sve ovde, znaci Gears of War, Mass Effect, Alan Wake, itd… :slight_smile:

Ja cu ti preporuciti par igara koje su malo manje poznate a meni su se svidele :

Afro Samurai,Castlevania LoS,Rayman Origins,Splatterhouse,Enslaved,Darksiders ,Project Gotham Racing 4,Prince of Persia,Brutal Legend,Dante’s Inferno.[URL=“http://www.trueachievements.com/Castlevania-LoS/achievements.htm?gamerid=308731”]
[h=2][/h]

Probaj i ove: Crackdown 2, Fight Night Champion (boks), UFC Undisputed 3 (MMA), Red Faction Guerrilla, Ace Combat Assault Horizon (borba aviona)… ostale su ti vec drugi clanovi predlozili, ima da se naigras. :wink:

Šta je tu nepoznato? Većina su dobro poznate

Dobro su poznate meni i tebi ali nekome ko je prvi put uzeo konzolu a pre toga igrao samo na pc-ju i ko mozda ne prati ign i slicne sajtove toliko verujem da i nisu toliko poznate ili je cuo za njih ali ne zna da li su dobre.