Prelazni rok iz Gold membera u Admin team

Upravo je član irreal ( Miloš ) unapređen u moderatora Off-topic podforuma, sa tim da će učestvovati u radu kao i do sada. Takođe, sa vremena na vreme pojaviće se neki članak pod njegovim perom.

Idemo dalje, biće još nekih novosti na ovom polju.

I još jedna promocija. **Prle93 **( Prle ) je takođe unapređen u moderatora, i to u okviru sekcije Xbox360 igre i vesti! Welcome obojici i nadam se da ćemo duuugo i uspešno sarađivati u budućnosti…
Živeli :beer::beer:

Хвала још једном на промоцији! Cheers! :beer:

I evo sa zadovoljstvom možemo reći da je još jedan Gold Member dobio status MODERATOR-a! studiovpc (aka. Vlada) je svojim zalaganjem i trudom odskočio od ostalih i dobio priliku da se pokaže i na ovom polju! Dodeljeno mu je modovanje po CELOM forumu, a istu slobodu smo dali i Prletu!

Želimo mu toplu dobrodošlicu i nadamo se da ćemo dugo sarađivati…

XBR Admin Team

znam da ima Thanks dugme ali nije dovoljno :smiley:

Hvala jos jednom, nadam se da cu da opravdam promociju :wink:

cestitam ljudi :slight_smile:
to znaci Vlado ides zamnom, ubacujes kvacice u recenicama i ispravljas gramaticke greske :wink:

ja bre prvi gresim najvise, kad krenem da pisem nekada ne znam ni za zarez ni za tacku, a kvacice da ne spominjem :wink:

Cestitam!!!:beer:

Cestitam :slight_smile: Momci samo nastavite s dobrim poslom xD

Oooo Dovla cestitam i ovde, tvoji su garant ponosni na tebe :slight_smile:

nego kako evo pekli prase jutros, celu rodbinu zvali… opstenarodno veselje ce da bude danas :slight_smile:

Svaka cast,evo dobio si i supermoderatora,stvarno svaka cast na trudu,samo tako nastavi…pozz

Cestitke i od mene sa malim zakasnjenjem :slight_smile:

Upravo je i M007P prešao u moderatorske redove a svoje veštine će pokazati u Gaming delu foruma.
Čestitke!

boljeg coveka niste mogli da nadjete :smiley: cestitam Mirko!!!

Čestitke :slight_smile: Samo nastavi tako!

Hvala na cestitkama

Cestitamo! Zasluzeno i skroz na mestu!

Pridruzim se cestitkama,bez obzira sto sam ti vec cestitao(chat).

Odlican izbor! Mirko cestitam :wink: