Predstavite se

Možda bi imao šta da kažeš u ovoj temi: http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/189-igre-i-vi.html

Ja sam Srdjan imam negdje oko 14god,zivim na bosanskosrpskoj granici,gradic Rudo kod Priboja. Xbox kupio 10 do decembra na nagovor nikoga. Samo sam laadno konto sta cu sebi kupit,konto konto i resio neku konzolu (prije toga sam bio tako odboja prema konzolama). I gledo situaciju,Wikipedija,Google,moj objektivni stav-Xbox.Zbog piraterije i grafike i ekskluziva i upgradeovanja glupog PCa. Htio sam Wii i nije mi se svidjalo sto je los po pitanju grafike i sto nema dobrih igara. Pa sam vidio NATAL koji me gurnuo u prodavnicu. I u Virtualu kupih.Bio sam n00b nisam nista znao o Xboxu i na nagovor Kuzme iz SKa otiso na sajt XboxRepublika.Sve lijepo. I onda me banovali. I sad ja molim Boga i robotnjika da mi vrate status,postove i sve to na ovaj account. I to bi bilo to.Hajmo vozdra raja,kafic zatvara,fajront,docite na slatku ak vam nije mrsko.

Ti mu dodjesh ko neka vrsta SilverBullet-a na SK forumu :slight_smile:

Cuti ja sam bio u konfliktu sa SilverBulletom. Ja sam federer,najozloglaseniji clan SKForuma

na nagovor Kuzme iz SKa otiso na sajt XboxRepublika

He, otkud to? Kako te je nagovorio?

IO Port,jedan lik ga pito

@JustAnotherBrickJope
Ozbiljno! Ehh blago nama sa tobom :wink: :smiley:

Jedno glupo pitanje: Jel ima ovaj forum ženske članove?

IMA:dada: ! Adrijanchica je sa nama još od kraja 2007-e!!! Na žalost, mislim da je i jedina aktivna članica.

Adrijanchica i nije nesta aktivna u poslednje vrijeme ali i to je mnogo u poredjenju sa ostalim zenskim clanovima… RRoD

Zovite me JustAnotherBrick ,isti sam ja samo sto imam sufiks JOPE od OPET

ma dolazila bi Adrijancica cesce nego trenutno nema komp pa…je to malo teze.

Inace video sam recimo ovde nekoliko zenskih nikova na forumu, ali koliko vidim dolaze samo kao “gosti” ne pisu nista, vec verovatno citaju i skupljaju informacije u vezi onog sto ih zanima.

Pa oni kupuju konzole od mene.
Kuzma je moja musterija.Kao i Vlada Pisodorov.Cak nas je SK u jednom tekstu,jednom prilikom pomenuo.:slight_smile:

Jaka fora.
Trazi se zena sa preko 50 sati Gears of War multiplayera ( Sifra : Raskinuo sam pre par dana sa devojkom) .:brokenheart: :flower::joker

Pa oni kupuju konzole od mene.
Kuzma je moja musterija.Kao i Vlada Pisodorov.Cak nas je SK u jednom tekstu,jednom prilikom pomenuo

Stvarno? Bi li mi rekao ako se secas gde, bas me zanima. :slight_smile:

Drugar mi je rekao za to.Mislim u delu pisma citalaca a to je SK od pre 3 meseca otrilike.

Jeste,IO Port.Jedan lik pito gdje da kupi i reko na xboxrepublika.com od nekih dilera …

aj nađite i skenirajte/fotkajte, da imamo presskliping :smiley:

E robotnjik stvarno msm nisam lud imam 1000000000000000 brojeva SKa pa da ti nadjem…Ali potrudicu se da slikam!

Da se predstavim.

Zovem se Filip iz Beograda sam, opstina Vozdovac. Znate me vec odavno. Za sada nisam bas aktivam drzavljanin, ali sam bio. Dobio sam Xbox 360 oko juna ili maja ne secam se tacno.
Rodjen sam 5.1.1996 godine. Poceo sam da igram 1999 godine. Prva igra mi je bila Duke Nukem koju sam obozavao.
Na sajt sam dosao slicno kao Aleksa.

Nasao sam SK gde reklamiraju XBR.
Nece nesto skener, a fotoaparat nema baterija.
Broj je 11/2009, pa ko ima nek nadje i slika.