Predstavite se

Thread u kom će nam se novi članovi predstaviti, po mogućstvu nešto reći o sebi, kako su došli do našeg sajta ili zbog čega su se učlanili.

hvala.

Nisam nov al’ ocu prvi :slight_smile:
Zovem se Aleksa, '94-o sam godiste, tj. sad imam 15 godina i zivim u Jagodini, Srbija.
Xbox imam od posle prijemnog, Juna 2009-e. Na ovaj forum sam naisao tako sto sam ukucao Xbox Srbija i ovo je izaslo :slight_smile:

Vec sam,moze se reci, veteran foruma,ali ae kad sam vec tu,da podrzim dalji razvoj teme…:hi
Marko '93 konzolu imam od 8.8.2008.:smiley:
Volim pucacine,pogotovo multiplayer:cool:

next…

Evo ja sam novajlija pa da se predstavim.

Zevem se Milan iz Nisa sam imam 19 god,xbox jos uvek nemam ali ako sve bude islo po planu uskoro cu postati vlasnik jednog gore pomenutog…
Hehe pa za ovaj sajt sam cuo od jednog tipa sa kojim sam dugooo vremena igrao COD4 na PC-u i koji je uzeo kutiju od Pekise i toliko ga hvalio i pricao da je xbox opaka stvar tako da je i mene uspeo da ubedi… Ispitivao sam ga tako dan i noc da li je bolji box ili ps3 pa me je on uputio na ovaj sajt i rekao da cu tu uspeti da resim sve nedoumice oko toga… Eto tako sam ja dospeo u ovu zajednicu…:slight_smile:

P.S. Malo mi je bedak da se tako ukljucujem u razgovor oko nekih tema posto jos uvek nemam box (pa ne zelim da izazovem ono 'vidi ga ovaj lupeta gluposti a ne zna ni kako xbox izgleda:fubar:)ali kada ga budem uzeo vidjacete me cesce…

Inace cista petica za sajt i zajednicu koja je na njemu…:da:

evo i mene… i ja sam nov po postovima, ali sam se prijavio jos ranije… Ivan, al me svi zovu avram, iz Beograda, 94-to… Kutiju imam nekih mesec dana, ali je aktivno igram nekih 15… Za sad sam odusevljen, kao i svi moji ukucani(sem caleta, koji ga ne gotivi jer mu uzimam TV)… Burazer koji je davno batalio igre vratio se da pika… I svaka cast za forum, odlicno je uradjen.(sem sto meni ne obelezi da sam procitao temu, tek posle nekih 20 min… da li vi imate taj problem???)

Ajd’ i ja cu… Zovem se Gojko, svi me zovu Goja… Alex u nazivu mi je pas, zlatan retriver, najveci car, zato i je i nick takav… :smiley:
Student sam Ekonomskog fakulteta. Volim da sviram gitaru, pogotovo elektricnu jer obozavam rock.
Xbox sam uzeo u julu cini mi se prosle godine, prvenstveno zbog GTA IV i josh mnogo igara koje nisam mogao igrati na PC-u. Za sada sam prezadovoljan xbox-om kao i forumom XBR…

PoZz svima.
Robotnjik mogao bi i ti da kazes neshto kad si vec pokrenuo temu.

Dosao je red i na mene. Zovem se Samer, 80-to sam godiste, diplomirani sam inzenjer informatike i video igre su moja manija, igram se od 1989 godine kad mi je cale kupio Atari 2600, posle je isao C64, pa Amiga, PC, PS2 i 2006 godine mi je burazer doneo xbox360 iz Irske.

Pozz svima

Ja sam Filip,94’ godiste,iz Kragujevca,nadimak mi je suljpa :D,I godina sam srednje skole,sviram bass gitaru,xbox imam od maja 2008…

Ae evo i ja nesto da kazem :slight_smile:
Zovem se Petar,iz Beograda sam tacnije sa Novog Beograda(Fontana-Blok 2 :slight_smile: ) '93 sam godiste tj. imam 16 godina,imam puno nadimaka ali me obicno svi zovu banex,idem u II razred Zemunske(citaj klosarske) gimnazije, xbox sam kupio u junu 2009. godine
I tako dalje…

Ja se zovem Nikola (verovatno ste svi to već zaključili), 1996 godište.
Xbox Republiku sam našao preko “gugla” kad sam ukucao najjeftiniji xbox 360 (lol).
E sad, ne znam zašto sam se učlanio, nešto me je privlačilo.

Nisi najmladji ja mislim da je Turtie titan najmladji.

E ovde niko nije 98 ja mislim da sam jedini koji je 98 Zovem se Radivoj iz Turije do ovog sajta sam dosao pomocu ninje xbox jos nemam ali bi trebalo da mi stigne sutra :smiley:

I da, nadimak mi je Raša

evo ja sam metin 95-to sam godiste (vidim da sam izgleda jedini )
nsao sam forum kad sam na jednom sajtu pitao gde da kupim xkutiju u srbiji i neki lik mi dao ovaj sajt :D:D

Ohohoho hoho hohooo! Ajd i ja da se predtsavim (ponovo) :smiley:

Nikola iz NSa, Prvi Razred srednje, xbox imam otkad je izasao mada se ne secam kad je to bilo, na sajt sam davno naisao kad sam trazio nesto i odmah su mi ljudi pomogli pa sam i ostao. Nadimak Voja (po prezimenu) a na netu poznatiji kao Z3r0Z ili u ovom slucaju FaTaL. Igram sve sto valja, Najvise kod igara cenim dobru pricu i gameplay bez glitcheva i bugova. Xbox trenutno mrtav pa ni ne mogu sad puno na forumu da komentarisem jer nisam igrao nista osim Bad Company 2 i Modern Warfare 2 u zadnjih mesec dana. Treba jos malo kesa da skupm za novi box pa da cepam ponovo

Hehe…imamo bukvalno istu putanju sto se igranja tice…i ja sam krenuo sa Atari-em 2600 '89-e godine…i tek krajem prosle dogurao do Xbox-a 360.
Inace se zovem Nesa, imam 28 godina…tata mi nije arapin ali se zato prema kevi ophodi ko da je KAMILA…ne mislim na dvogrbu, nego na foto model! :wink:

Pozdrav ljudi,
Zovem se Filip, 26 godina iz Podgorice sam. Na forum dolazim na preporuku druga Pekise. Kroz djetinjstvo sam od konzola imao prakticno sve sto je postojalo, trenutno su aktelni ps3 i x360. Volim da igram online obije konzole, ljubitelj sam RPG zanra najvise ali daleko od toga da bjezim i od ostalih :slight_smile: Ukoliko zelite da igrate Fifu, BC2 ili sta drugo, moj gamertag je u sigu, addujte me pa da bacimo koju partiju.
U zdravlje :beer:

E ajde da se i ja predstavim, pošto vidim da nisam najstariji što me plaši, odnosno u najgorem slučaju delim prvo mesto sa Samerom. Zovem se Slaven, iz Sarajeva sam, imam 29 godina. Nadimak Kina (imam malo kose oči). Kako sam dospeo ovde? Pošto mi je dosadilo da stalno kopam po kućištu mog PC-a, dodajući razne komponente a sve u cilju budženja za nove igre, iskopo sam ovaj sajt da bih našao od nekog da kupim xbox, i tako i ostao ovde. Od kad sam kupio kutiju, ništa ne igram na PC-u, čak ni solitaire. Ne plašim se bana, jer ne idem na LIVE uopšte. Kad zaželim društvo zovnem ekipu pa tučemo PES ili tako nešto. Inače sam solo igrač (ne volim da delim slavu ni sa kim, hehe). Volim pucačine, trke i sportove. Omiljene igre: Halflife 2, GTA: Vice city, COD 2… God bless ya all! O:-)

Pa ne znam da li je ovo Deja vu ali mislim da smo se mi vec davno predstavljali…Al ajde.
Zovem se Stefan. 92. godiste uskoro punim 18, nadimak na boxu mi je Purple za strance a Stefan za domace.
Van boxa sam DJ ili Stefan (nije mi DJ profesije vec nadimak).
Volim pucacine,RPG,platforme,trke…Pa bas sve.
Od sporta volim Kosarku i Kikboks.
Najomiljenija igra mi je Halo.
Xbox igram od juna 2009.

eee…nisi najstariji…http://www.xboxrepublika.com/xbr-zabavnik/445-koliko-ste-matori.html

Da ne odemo puno u off samo ću da kažem nešto pa vi ovo obrišite kasnije. Mislim ne znam za vas, ali meni okolina stalno nabija da nisam normalan što se u svojim godinama ložim na video igre, pa se tako i ja s vremena na vreme zapitam na sekund da li je to stvarno tačno. Na sekund! :smiley: Inače skoro je u mom kraju bio turnir u PES-u, prvi te prirode, i kad sam rekao devojci da hoću da se prijavim ona mi je rekla da OBAVEZNO to učinim pa kad tamo vidim koliko sam stariji od ostalih učesnika bar će me valjda malo biti sramota. I odemo mi tamo zajedno (kao hoće ona da uživa u toj mojoj nelagodnosti), kad ono ja i još jedan dečko 80-to godište, sve ostalo STARIJI momci! :smiley: :smiley: :smiley: Ona zinula do zemlje… (nisam hteo da joj kažem da klinci danas šutaju uglavnom WoW, hehe). Inače najveća zezancija je bila pre par godina, kad je COD 2 bo aktuelan u mreži, pa kad u dva-tri sata ujutru dođu razgoropađene žene da teraju muževe sa oklagijama, haha. Trebalo bi da se otvori neki topic u fazonu gaming provale i sl. PozZz.