Portal 2

Danas sam presao single player kampanju igre, i poceo sa bratom da prelazim co-op kampanju. Samo mogu da kazem - najbolja igra do sada u ovoj godini.
Samo je dovljno slusati glas GlaDOS-a o uzivati.

by the way - ima pesma na kraju

uuuu bas dobro izgleda :tap:

Nova pesma?Ohohoh,to cu morati da cujem :slight_smile:
Samo cekam abgx vertifikaciju da pocnem da igram.

Nameravam da probam sa zenom da prelazim co-op, kad se vrati s puta. Nego, jel slika podeljena po vertikali ili horizontali?

Inace igrao juce jos par sati, igra je dosta duza nego sto sam ocekivao. Taman kad ti se mozak umori od mozganja, oni malo bace teziste na pricu, pa onda opet zagonetke. Odusevljava me koliko narativa sadrze sami nivoi, prolazis kroz njih i svasta ti postane jasno. Stvarno su profesionalci. E da, postala je igra teza, jos mi se vrti u glavi od jucerasnjih igrarija sa gelovima… :smiley:

Za Co-op mozes sam da podesis u Options da li slika da se podeli vertikalno ili horizontalno.Upravo sam narezao igru,ne mogu bre vise da cekam :smiley:

Kamo srece da moja zena hoce da igra box samnom…ona ume samo da mi zvoca kako previse vremena provodim igrajuci…ali necemo offtopic :slight_smile:

To mozes sam da izaberes, ima opcija za to. Meni se licno mnogo vise svidja po horizontali, preglednije je.

Ja sam svoju zainteresovao samo za RDR, i to nije htjela da igra, nego je samo pratila razvoj igre, kaže “waou, ovo kao da gledaš neki western na tv…”

:slight_smile: :slight_smile:

Da li portal 2 ima mogucnost kooperativnog igranja preko live-a sa nekim

Khm, Portal 2 - Wikipedia, the free encyclopedia

Ajde mi ne pametuj genije. Zato i postoji ovaj forum da bi se ljudi informisali medjusobno.
Bolje da umesto sto pametujes nekad nekome i odgovoris na pitanje

Nema na cemu i drugi put. Imas gore odgovor.

hahaha pazi fola s mojim starim : to ti je lik koji kaze “jeo te film ako nema konja, indijanaca i sex-a". Lagano ja uzeo xbox, igram RDR a lik ulazi u dnevnu sobu (tamo mi je xbox zbog 37’ TV :slight_smile: ), leze na krevet i ladno "uuu jbt neki kaubojski! Aj fala kucu da puste nesta na ovoj kablovskoj da valja”! Nakon 3 min “mamu ti *ebem to igrica!!! hmmm zanimljivo… AJ SAD GASI TO DA GLEDAM VJESTI!” :smiley: ja zamoro hahahahah

ocena 9.5 na ign-u,najveca zamerka trajanje igre i sto nema nekih drugih mogucnosti…ja jos nisam poceo pa necu davati svoje misljenje. vidim da su neki ovde presli single player kampanju relativno brzo…

Xaxa kad smo vec kod tog efekta koliko su danasnje igre verodostojne…desi se meni pre nekog vremena,a odmax posle ove zadnje Djokoviceve pobede nad Nadalom…dok sam pikao novi Top Spin…ulazi keva u sobu…ja pikam sa Noletom(naravno protiv Nadala)…pojacao do daske…kad keva seda tu negde iza mene…jedno vreme nista ne progovara…da bi se odjednom javila…‘‘XMXM SINOC SU IGRALI JEDAN PROTIV DRUGOG,KAKO SAD OPET…IMAJU LI TI LJUDI DUSU’’…Xaxa fora nedelje u mojoj ulici :slight_smile:

Igram sad sa developer commentary. Fascinantno je , ali mi smeta sto ne mozes da snimis poziciju i sto ih nema vise. Jedva cekam da probam co-op, daj boze da ce Lidija imati zivaca da se bakce sa dzojpedom.

Sto se tice off-a, jos tamo u vreme mega drivea, igramo brat i ja Mortal Kombat. Moj deda sedi tu, gleda gleda jedno dvadeset minuta, pa kaze: “deco, mnogo je jednolican ovaj film…”

hahaha :smiley: koji car…

znaci dobijes te dev komentare kad predjes ili mozes odmah da igras tako? jel se coop razlikuje od singl misija? ja cu da igram sa Branetom veceras coop najverovatnije…

Mozes posebno da izaberes Developer commentary.Co-op se razlikuje dosta,prilagodjen je za dva igraca.

Omiljena igra mi je postala… OPET :smiley:
Igram sa bratom i neverovatno kako je zanimljivo! One cake kad ne mozes svoj portal da koristis nego tudji i nastavak jednog na drugi portal sa sve onim smesnim animacijama P-Body-a i Atlas-a :smiley:
Fantasticna igra!
Jedino sto mi nedostaje iz prvog dela je vise provala ‘‘zene’’ koja vodi kroz igru :smiley: i naravno ‘‘Cake is a lie’’ :smiley: