Portal 2

Možda spremaju Half-Life 3 ?

hahahhahaha… Cime bi me pocastio kad bih ti SAD rekao da se na E3 uveliko prica o Half Life 3? GTA5? Manhunt 3? a? cime? :smiley:

E3 je u junu :wink:

:smiley: Evo na sta sam mislio :

Preliminarni spisak potvrđenih igara koje će biti predstavljene na ovogodišnjem E3 sajmu, pored onih spomenutih u naslovu, uključuje nastavak odličnog Metroa 2033, željno očekivani Hitman 5, potencijalno revolucionarnu Ubisoftovu akcijsku avanturu I Am Alive i Prey 2.

Posebno će biti interesantno vidjeti kako će izgledati novi Call of Duty iz Sledgehammer razvojnog tima, pošto je bilo govora o tome da neće biti FPS.

Neke od ostalih potvrđenih igara su:

Max Payne 3
Mass Effect 3
Bioshock: Infinite
Battlefield 3
Tomb Raider reboot
Saints Row 3

A da li sam sad recimo izastavio Half Life 3? hmmm…

Ugh, ako CoD ne bude FPS, prelazim na Battlefield :confused:
I da završimo sa offtopicom.

Zasto za portal kazu da je pucacina kada je puzzle ?

Zato sto je iz prvog lica,pa onda kao FPS.

Pa nisi mi bio baš ubjedljiv… :smiley: HL3 bi bio kao godinu dana zajedničkog života sa Megan Fox, ali ja kakav sam zadovoljio bih se i sa Slobodom Mićalović (Episode 3). Samo da se ne pojavi onaj metiljavi Bosiljčić da sve pokvari, hahaha. Ozbiljno ako nešto znaš baci mi na PM, pa će da legne neki Crni Đorđe (Jel Nektar još proizvodi ovo, nisam ga vidio godinama?).

Pa nema logike da izbace HL3 pre Epizode 3,ako je receno da ce biti tri epizode posle HL2.Moja prognoza je da cekaju novu generaciju konzola za HL3(zamislite razliku izmedju HL i HL2,ocekujem istu,ili bar pribliznu, izmedju dvojke i trojke),a da ce na E3 najaviti trecu epizodu za pocetak 2012.
Sto se Portala 2 tice,blago vama sto ga igrate,ja cu morati da cekam 21. april :slight_smile:

Jel mi vredi igrati igru ako nisam igrao prvi deo?

Igraj keca prvo, ne zato što moraš, nego jednostavno ne vidim razlog za igranje dvojke bez keca. Možda ako ti znači da igraš noviju igru o kojoj svi pričaju trenutno =)

Pa msm jel se u dvojci nastavlja prica iz prvog dela ili je to zasebna prica nesto fazona COD?
Ako se nastavlja prvi deo onda mi 1. ne gine :slight_smile:

Nastavlja se prica.A i da se ne nastavlja,onaj masterpis ne bi trebao da propustis.

Igra ima za download jel iko probao?

Jel moze neko da mi kaze gde da nadjem linkove za 1. deo igre, ili da mi ih posalje u PM?
Ja sam trazio na xbox360iso.com i po torentima ali nisam uspeo da nadjem.
Hvala :slight_smile:

Brate imas linkove svuda po Warez-BB,ako ne tamo,onda na Rapid Serbia,mada oni su vise za PC,a ovi su za sve.

Hteo bih da dodam da prvi put prvi deo prešao za nekih dva sata. (Možda i manje) :slight_smile:

Hm, da prvi deo moze jako brzo da se zavrsi, ali je stvarno zanimljiv. Gledam po netu,izgledada je ovaj deo duzi, barem po komentarima ljudi koji su igrali, mada je to individualno obzirom da je igra pazl.

Dvojka je sigurno duza,kec je bio kako su rekli samo test igra,nisu ocekivali onoliku popularnost.

Dvojka je definitivno duza, mogu da potvrdim iz jucerasnjeg iskustva – taman sam stigao do nekakvog finala, otprilike posle neka tri sata, kad ono crvc! Preokret, igra nastavlja nekim novim, zanimljivim putanjama… Strasno mi se svidja osecaj misterije koje okruzenja evociraju, jedva cekam veceras da nastavim. Pasivno-agresivni komentari Glados su genijalni kao i u prvom delu, cak bih rekao da ovaj put vise prica. Same zagonetke nisu mnogo teske, mozda i lakse nego u originalu. Ili to, ili smo se navikli na mehaniku pa brze kapiramo. Gameplay taman kako treba, dodali su neke nove elemente ali je sve jednostavno za kapiranje i dobro se uklapa.

Sve u svemu, brinuo sam se da ce Portal 2 biti pomalo ‘meh’ posle onako jakog debija, ali se pokazalo da sam potcenio Valve. Svaka im cast. Jos samo da vidimo kako ce da se zavrsi, i da li ce biti pesme na kraju… :slight_smile: