Pokémon GO

Jel igra neko?

:smile:

nema je na appstoreu kod nas. barem ja ne vidim

Ima apk za androide na nekoliko mirrora…

Juce me u parkicu dok se Luka igrao prosla tri momka, svi izvucene telefone drze pred sobom i nesto se uzbudjeno dogovaraju. Lovili pokemone, naravno.

Ja pre koji minut se vraćam sa pauze za ručak i ono na putu pokemon, neka dvoglava ptica ukrštena sa pečurkom, tako nešto. I ja da ga uhvatim, dolazi jedan lambordžini, izlazi Arapin i pita da li hvatam pokemona. Rekoh da, kaže on, “No way man to catch him” i ode. Blesavo.

4 Likes

Kažeš mu: Ti meni kola, ja tebi Pokemona :smiley: Win win :smiley:

1 Like

Nema, evo ti link za android, ja sam skinuo odavde: http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/

Tacnije taj link sam nasao ovde, na IGN Adria: Kako da instalirate Pokemon Go na vaš Android uređaj

Appstore as in iphone storeu :slight_smile:

Mi i onako nemamo appstore, ja cu skinuti samo da vidim sta je to tanigra oko koje se digla hala buka :smiley:

Uvijek postoji opcija da se napravi novi appleID i skine se sa recimo americkog storea. Meni ne pada na pamet da to radim, mozda eventualno skinem ako ga izbace na croatian store cisto da vidim sta se desava.

Kako bi bilo kul da urade tipa witchera u ovom stilu, ides po sumama i trazis monstere. Sad cu da im pisem mail i da im predlozim to :smiley:

Ma ja verujem da ce igra jako brzo izaci u EU.


Inace zena me pitala malo pre da idemo kasnije malo prosetati do mora - obalom, ali nesto mi se neda, i malo pre se setim igre(Pokemon GO), tako da cu verovatno i otici, cisto ovako usput probati uhvatiti kog pokemona po putu :smile: .

Ja juce “ulovio” vise od deset dok sam bio u taxiju a onda u busu kasnije. Motorna vozila su izgleda najefikasniji nacin da se ulove. Ne znam zasto bi to neko radio peske, ali… ni zasto bi to neko radio uopste. Gadjas lopticama pokemone, i onda? Nisam bas shvatio poentu igre moram priznati. Imas opcije da ih nesto kao razvijas, vidim imaju i neke mikrotransakcije, pa onda posle udruzujes se u neke timove i bore se oko nekih podrucja? Al na stranu to, deo sa “lovom” mi deluje prilicno jadno. Pojavljuju se niotkuda pored vas i nikakav skill ne treba da ih pogodite lopticom. Mislio sam da se gleda kroz kameru AR a ono obicna GPS mapa sa vasim likom. Nesto izgleda ja tu propustam.

1 Like

Vrlo dobro znam ;-), sigurno cu na CRO da budem kada imam US i adresu za slanje u US ;-). Inace cro store je osakacen za mnogo appova. Idem da jurim pokemone po gradilistu :smiley:

1 Like

Ti i gradiliste??? Sta ti radis na gradilistu?

Od danas je dostupan i na CRO store.

4 Likes

Možda ovu temu da pretvorimo u MT za Pokemon GO?

Jesmo li sigurni da zelimo MT za Pokemon GO? :smiley:

1 Like

:smiley:

4 Likes