Pokémon GO

Putin ce da zabrani Pokemon GO u Rusiji.

Agencija koja je napravila igru je u Vlasnistvu CIA i oni su finansirali igru. Plus sto u onim pravilima koriscenja sto niko ne cita.Pise da sve sto kamera snimi oni imaju pravo koriscenja i moze biti iskoristeno na sudu protiv nas :smiling_imp:

Ovoj zabrani pridruzila se i Kina Valjda.

Kazu bilo kakava informacija da im treba sve sto treba jeste da stave pokemone na tu lokaciju i milioni ljudi ce da idu i snimaju. Dobra fora skroz.

1 Like

Kina i Rusija su poznati bastioni demokratije i ljudskih prava.

Za razliku od onih preko bare, oni su zlato.

2 Likes

[quote=“padawan, post:13, topic:11058, full:true”]
Ja juce “ulovio” vise od deset dok sam bio u taxiju a onda u busu kasnije. Motorna vozila su izgleda najefikasniji nacin da se ulove. Ne znam zasto bi to neko radio peske, ali…
[/quote]Nope nope, nije istina. Sto bi se reklo peske i polako, nema nista od lova ako ides sa autom,dokazano, verovatno(ja bi rekao i sigurno) kada su radili igru programeri su na to i racunali, posto igra onda tu gubi svaku draz i namenu - za sta je i namenjena.

Dokaz :slight_smile: : Jucer sam bas isprobao da se uverim, znaci na duzinu kolima od oko 8 km ulovio sam samo 4 pokemona, onda smo isli u setnju otprilike i na duzini od oko 2 km ulovio sam ih preko 10 komada, + ne racunam na one koje sam trebao kao juriti, mozes misliti kako bi isao - jurio (ja) za njima :slight_smile: . Izgleda da je sve to lepo ustimano, na nacin da ides malo brze(auto) manje ih nalazis, tacnije ako vozis puno brze neces uloviti niti jedan(u mom slucaju). Sto sporije ides u ovom slucaju peske ulovis pjuuuno vise, sto je po meni i ok, onda bi svako lepo - uvali se u kola(sto dodje skoro isto kao kuci za TV-om) i lovi, sto uopce nije poanta ove igre. Da najbolja fora mi je bila stanem na pivo, pijem pivo nakon par minuta evo ga jos jedan uz pivo :slight_smile:

Malo je reci zlato :slight_smile:

1 Like

Samo mi reci kako uljucujes kameru? Meni je po defaultu ukljucen samo GPS. :S

Stoji mi u items-u kamera ali kada hocu odabrati mi izbaci “this item cant be used here” , isto tako i za pokemon ball mi nekada izbacuje “this item cant be used here”, ne znam stvarno niti ja.