Podela hard diska

Koristio sam ova SwissKnife da formatiram, sada je hard vidljiv u FSD-u…

Da ispratim ovaj tutorial i to bi bilo to?

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

I da, jel moguce ubaciti neki FSD koji se malo bolje vidi? U gore navedenom tutorialu je perfektno, kod mene iako konzolu kacim na CRT televizor, slabo se vidi celokupan FSD, nekako je mutno, dok je normal dash u redu…

@MAXS

Probaj i ovo sto je M007 napisao jer ja nikakav problem prilikom formatiranja nisam imao. Samo polako i uskoro ces cepati igre. :wink:

Edit: Ukoliko si ga formatirao na FAT32, prati samo taj tutorial kako bi, na pravi nacin, sredio i prebacio igre i to je to.

Nisam probao na konzoli kako se ponasa, probacu sutra, mrzi me sad…

Inace, nema problema u radu, podelio sam ga i tako :slight_smile:

Dve poslednje particije…


Ime joshuao ti je ekstra :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

To je pisao neki mutavi ortak :smiley:

Gde si ti video Joshuao

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Verovatno je slucajno napisao O. :slight_smile:

Ja ne znam da li sam ja toliki baksuz ili ovo stvarno ne moze da se odradi…

Evo sta se desava:

  • u FSD-u prikazuje hard disk sto se vidi na slici kao prvo 167 gb → IMG 20121008 123257 :: Fotkica.com
  • kada odem u Setup–>Settings–>Content Settings–>Manage File Paths–>Change path pokazuje samo Game, nesto SystemMU valjda i USB0, nigde hard diska…

Pomagajte?

Nekim cudom se pojavio Games folder i idem na OK i pojavi se u Manage file paths USB0:\Games

Onda kad odem na X odnosno na Save sve se izgubi. Nisam vise pametan WTF se desava…

Pokusavao sam nekoliko puta i isto se desava. Ne znam da li onaj ***eni hard disk zeza mada ne verujem ili konzola jer cu na kraju nesto morati da izlupam…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

E ovako, resio sam stvar, sada prepoznaje hard disk i podesio sam Paths…

Samo mi se desi ponekad da pise disc not readable. E sad da li je problem sto je brzina samo 5400, nemam pojma…

Ono kad sam isao Configure device to use with console, prijavljivalo je da je spor…

Da li to moze biti problem?

Ne moze da bude brzina, to nikako, odradis format na FAT32, ubacis igre na njega i povezes foldere u FSD to je cela filozofija RGH.
E sada sto neko ima slobodu da ide van usko usmerenih stvari koje dajemo kao instrukcije to je druga prica.

Ko ti je rekao da to radis, striktno sam ti naglasi u par postova pre ovoga da to ne radis preko NXE formata!
:nono:

Ja sam to radio pre, sada kada sam podeli hard i kada ga prepoznaje, nisam ni jednom koristio NXE…

Trenutno sve radi super, hvala svima na pomoci.

Desi se ponekad neki bag, ali se to obicno ispravi restartom konzole :slight_smile:

Moze lock ovde :wink: