"Pobednik" E3 2015

da me je nesto preterano interesovalo verovatno bih gledao,ali posto nije bilo tako odgledao sam posle par trailer-a i toliko.

i jos jednom,nista spektakularno nisam propustio.

Ma jok. Cini se nama. **** E3, nista spektakularno…

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”

Sta je trebalo da se desi da bi bilo spektakularno?

Backwards compatibility, Gears of War 4, Holo lens (ili kako vec), Shenmue 3, Dark Souls 3, nov xo kontroler, nove Fury grafike, itd. itd. ne mogu jos dosta stvari da se setim. Ako te nista od toga ne zanima, gaming definitivno vise nije tvoj hobi :smiley:

Tebi sta se cini ne znam,znam samo da mnogo volis da se pravis pametan.Nigde nisam napisao da je E3 sr*nje ,bilo je tu finih stvari ali nista sto bi mi privuklo paznju,to ‘‘spektakularno’’ se moze ocekivati tek 2016. godine ako ga ne odloze jos koji put…

ne znam sta je sa vama,nigde nisam napisao da me nista ne zanima,napisao sam da po MENI nista spektakularno nisu prikazali sto bi mi bas bas privuklo paznju ,Miror’s Edge:Catalyst mi se dopao,DS3 super sto izlazi,za U4 cemo morati cekati do Marta sl. godine,novi NFS itd…ali to po meni nije nesto zbog cega ne bi spavao 2 dana i 2 noci od uzbudjenja…

ocekivao sam vise od nekih igara…Izmedju ostalog i the Division-a koga odlazu vec 2 godine.