Playstation Now i Gamefly

Da li je neko probao jednu od ovih usluga i sta misli o tome
Imam samsung uhd hu8500 i vidio sam da i ps now i gamefly mogu na taj tv, imam brzinu interneta od preko 5 mbit koliko je minimum za game streaming
Takodjer imam gamepad od xbox 360, da li taj controller mogu povezati sa mojim tv-om i da li ove streaming usluge se uopste mogu koristiti iz BiH, Srbije, Hr?
Ako neko ima vise informacija i iskustava neka napise.
Hvala

Za Gamefly nisam siguran, ali mislim da on nije podržan kod nas i da je region lockovan servis. Ali Now provereno radi, i to solidno.

Evo tutorijal kako ga aktivirati kod nas:

Što se tiče kontrolera, nisam siguran, ali mislim da na televizorima rade samo DS3 ili DS4, zbog Bluetootha. Možda čak ni DS3 nije podržan, ne bi me čudilo.

A kakav ti je internet? Jer navode 5mbit, ali streaming dosta zavisi i od uploada.

New Converter Adapter Wired Controller PC USB Port Cable Cord for Xbox 360 Xbox360 -39
A Ausuky New Converter Adapter Wired Controller PC USB Port Cable Cord for Xbox 360 Xbox360 25|usb controller adapter converter|adapter xbox360cable usb xbox - AliExpress
(from AliExpress Android)

Ili ovo
Windows PC Wireless USB Receiver Gaming Adapter For Xbox 360 Controller Black White
http://s.aliexpress.com/RzEfM7n2
(from AliExpress Android)

Moze li taj uredjaj posluziti pa da koristim kontoller na tv, on je inace za povezivanje xbox360 gamepada sa pc-jem?

A nisam znao da je upload bitan, tu sam slab, download mi je oko 8 mbit a upload manje kd 1 mbit, mislim da je oko 0.6-0.7 mbit
Namjera mi je da na ps now odigram par ps3 ekskluziva (the last of us, uncharted isl.) , da ne kupujem ps3 sada a na xbox360 rgh sam odigrao sve zajednicke naslove koji su me zanimali…

Uff, pitanje je da li bi ti uopšte pokrenuo Now pri toj brzini. Ne znam kako je na TV, ali na svim ostalim uređajima možeš da uradiš Test da vidiš da li će ti raditi Now. Pogledaj da li ima tamo, ako ne, skini na neki PC i uradi test, da znaš da li uopšte da se cimaš trenutno.

Ok probat cu na starom laptopu.
Hvala