Playstation network je offline... Kakva su vaša iskustva?

Pa igraj sa botovima. :smiley:

Ma nije to tooooo druze.

Ovo danas sa Sony-em je udarna vest na svim mogucim portalima nema veze dali su za gaming kulturu ili ne,cak i po raznim tv-ima se vrti vest.
Najgore od svega je ovo sa kreditnim karticama(ko zna koliko ljudi u svetu je kupovalo preko kreditnih kartica) ma da Sony jos nije siguran dali su ukradeni podaci kreditnih kartica,cim su ukradene sifre za pristup PSN i osobni podaci korisnika verovatno su ukrali i brojeve kreditnih kartica.
Imam srerce da nisam koristio kreditne kartice na PSN-u.

Lucky you… ja sam koristio u dva navrata. Ma najgore mi je sto cu sad opet morati da cekam da mi reizdaju novu sa novim PIN-om. A i gasenje/blokiranje ove me kostalo HILJADU dinara ! Can you belive ?!

Da to je najgore,oped u banku cekati red,pa dok ti stigne nova kartica i jos pored svega najverovatnije platiti tu novu karticu.Ali ovako ces barem biti siguran da ti je ta nova kartica u redu,jer nedaj boze dobijes neku vecu kintu na racun i sve ti nestane…
Ja sam se bio razmisljao da uzmem preko kartice pretplatu na PSN + ono kada je bio izasao demo AC3 na PSN +

Ja sam hteo da uzmem onaj PLUS paket… ima dobrih ponuda i popusta za neke dobre stvari. Mislim da cu se vratiti na Virtuon. Novi Mastercard necu korisiti za online shoping. Bar neko duuuuze vreme.

Zato treba da koristite debitnu karticu, nemaš minus, i koristiš koliko para uplatiš na račun :smiley:

Dobar je PSN +,demo stigne po mesec dana pre na PSN + nego na PSN i secas se kad je beta KZ3 izasla 3 mj. pre na PSN + nego na PSN,da i to sto kazes ima dosta popusta na PSN igrama i dosta ih ima za besplatno,ja isto imam u planu uzeti pretplatu na 3.mj da vidim kakav je pa ako ga budem dosta koristio lako uzmem pretplatu na god. dana,ali ne preko kartice radje kupim PSN bon u ducanu pa uplatim PSN +:)

@nikola
To sam si i ja razmisljao da si otvorim jednu karticu debitnu samo za kupovinu preko interneta

Naravno da su pokradeni brojevi kartica! Zar mislite da su imali neki drugi cilj ?
Ovo je verovatno najveca kradja kartica u istoriji i bice bankarski skandal, koju se samo pare nalaze na tim svim karticama ?! Milioni i milioni $.

Game Scoop! TV: Why the PSN Is Down Video - IGN

Plasma grenade! :smiley:

Nekoliko korisnika javilo je kradje od 200$-600$ sa svojih kartica
IZVOR:PSN Users Reporting Hundred of Dollars Stolen From Them | VGN365

FBI After Anonymous

Svasta tu sad moze da bude. I da je laz i da je istina. Ljudi svasta pricaju. Bitno je da se PSN sto pre digne da mozemo da prangijamo :slight_smile:

Koja je fora sad sa ovim phishingom na Xbox Live-u :confused:
Xbox Live Status

Da nije mozda i live hakovan i da su hakeri odbanovali neke konzole :slight_smile: ?

Bas sada gledam PSN bi trebao biti online od 3.maja,ma radje nek bude jos 7 dana offline ali da naprave to kako treba…

Izvor:PSN Back Online By May 3rd?

Sve u svemu najbolji je nintendo wifi…Em besplatan em nikom nisu stali na žulj

Mislis nintendo Wii :slight_smile: ?

Mislio sam na nintendov online multiplayer servis zvani nintendo wifi jer imaš ga i na wii-u,ds,3ds a besplatan…
Malo se hvalim što imam i ds

Sonijevo saopstenje:

PlayStation News Articles: - PlayStation Network Restoration Update

Predator… dobijamo 30 dana free PLUS i bice nekog free contenta… ihaaaaaaa !!!

Pitanje: da li su sadržaji kupljeni kao PSN plus member dostupni i kada prestane pretplata? Čitam o tome sada ali nije baš najjasnije kako to funkcioniše za neke stvari (poput PS1 igara npr).