Playstation network je offline... Kakva su vaša iskustva?

Evo, od srede naveče / četvrtka ujutru, PSN je down zbog “spoljašnjeg uticaja na rad i sigurnost mreže” a pri tome se misli na aktivnosti grupe hakera Anoymous (koji ovo negiraju). Uglavnom, Sony je sam ugasio PSN na globalnom nivou i osim šturih obaveštenja na zvaničnim Playstation blogovima, nema drugih obaveštenja.

Danas je ponedeljak, i trebali su, po nekim najavama, da se uključe prvo japanski serveri, ali od toga još ništa. Pitanje za vlasnike PS3 i PSP sistema: Kako se nosite sa tim, tj da li vam smeta? Da li vam nedostaje online?

A koliko vec ne radi PSN???

Duze od 2 dana ok, duze od 7 dana hmmm, duze od 14 dana WTF!!! I want Xbox360, fuck PS3!!!

Ja ionako nemam pristup psn-u posto sam na “mracnoj strani” ! :smiley:

Pa računaj, četvrtak + petak + subota + nedelja + ponedeljak… peti dan

Meni iskreno ne bi smetalo tih 5 dana, ali opet se postavlja pitanje sto toliko? Posle toliko dana nekako se podiže sumnja jesu li oni uopste i sposobni da srede problem…

Meni fali,da barem kazu koliko ce to potrajati,sta i kako…

Meni PSN dolazi kao mrtva priroda u odnosu na Xbox Live. Imao sam dosta prijatelja, malo vise nego na Live, a ipak je bila “tisina”. A i ljudi dosta ozbiljno shvataju onaj Home. Prosto receno, da je Xbox Live down, smetalo bi mi, da sam i dalje na PSN - i ne toliko.

Ma ja sam se zazelio Black ops-a(MP) :emoticon-0100-smile,jer PS3 mi sluzi samo za MP a za SP imam X-Box

Naletio sam na ovaj podatak koji lici kao logican potez Sony-a i razlog zato je ugasen PSN :

Glasine da je PlayStation Network, koji je bio nedostupan krajem prošle sedmice, meta hackera su se pokazale tačnim, jer je Sony potvrdio da rade na unapređenju sigurnosti servisa nakon napada. Za sada firma nije objavila detalje o problemu zbog kojeg je došlo do višednevne nedostupnosti servisa koja je zahvatila i nedavno predstavljeni Qriocity muzički servis, osim da su napadi sofisticirani.

Mada je Anonymous zajednica objavila rat Sonyju početkom ovog mjeseca, negirali su umješanost u posljednji napad.

U jaka stvar, umrecu ako PSN ne radi 3 dana!

Mada ima onih sto kriziraju. :smiley:
Pogledajte obavezno, umrecete od smeha! :smiley:
Inace ovo su iz Svrbije likovi. :smiley:

YouTube - PSN STILL DOWN 23.APRIL

Ovaj je tek genijalan! :smiley:

YouTube - McHitman47’s Channel

Jao znam ovog McHitman47 :smiley: Covek je lud :smiley:

Mentol, zna do jaja engleski, a trosi to da rage-uje u vezi glupavih igra. :smiley:

Znam i ja engleski, tj. americki (razlika u nekim recima i akcenat) ali nikako takav tecan govor ne mogu da uspostavim.
Inace, OFFTOPIC OFF.

Da li je proradio PSN ? Jedno pitanjce off topic da li je neko probao CFW sa onima patchom za DEV i redirectom da igra black ops?

Još uvek offline

Jos najgore se pise onima koji su kupovali preko kreditnih kartica,citam bas danas da Sony nije siguran jesu li uspeli sacuvati podatke brojeva kreditnih kartica.

Zvanicno je potvrdjeno da je PSN hackovan. PSN Hacked: How to Protect Yourself - PS3 Feature at IGN

Sa druge strane banovane konzole se masovno kace na live. :smiley:

LoL… fali mi PSN :frowning: Navukao sam se priznajem. Sad cu morati ponovo i kreditnu da vadim. FAK !!!

Evo i malo informacija sa Sony-evog sluzbenog bloga:Update on PlayStation Network and Qriocity – PlayStation Blog

E a kako se pogodilo. Taman sam iz Komercijlane dobio Visa karticu koja radi kao i Visa Virtuon koju daje Rajfajzen i sve kao promenicu podatke … od dana do dana i eto ti. Sad sam morao da blokiram moj dragi lepi Mastercard… smrc :-(. Mislim nije da bi se lik/likovi opario/li jer sam stavio mesecni limit ali opet… i taj bedni dinar sam ja zaradio ! Ah bre ocu da igram Killzone u MP-u !!!