PlayStation 5 tema (Vol 2)

Poz jedno pitanjce,koliko je bezbedno na ps5 uzimati naloge sa vec uplacenom ps+ pretplatom? Je l nema bojazni od banovanja?I jel radi pretplata i na mom primarno acc ili samo na tom na kom kupim?

https://x.com/vgc_news/status/1727087092402962452?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

1 Like

Ima nade :grin:
Samo da rese do marta kada moram da produzim :slightly_smiling_face:
Salim se, znam da ovakve stvari traju dugo.

Ako je proveren diler, ne bi trebalo da bude problema. Što se tiče ovog drugog, zavisi koju stranu share-a uzimaš.
PS5 ide: nosioc (igra se s bilo kog acc-a) i gost (igra se sa dobijenog naloga) i jedna PS4 konzola gost ili nosioc. Proveri na razmeni igara, ima par oglasa.

Pale su cene konzola, PS5 je sjajna konzola, igre su odlicne, dobra je i pretplata, prodaja raste. Ali tinja kriza.

Cancelovan je ND multiplejer. Izdate su tri, ne tako sjajne AAA ekskluzive ove godine.

Sony je izgubio na sudu.

Jim je smenjen.

PSVR2 je flop.

1 Like

I Crammed 8 TERABYTES Into The New PS5 Slim! #playstation5 - YouTube
Ovako ja kad mi stigne pleyka

https://twitter.com/Wario64/status/1727952440190783877/photo/1

2 Likes

https://x.com/stephentotilo/status/1729534145464787360?s=20

Odličan fan projekat, PS5 Slim^2 :slight_smile:

1 Like

1 Like

Tezak krs.

1 Like

Power Wash nemojte igrati ako imate OCD :skull:. Ima dosta dobrog DLCa, zadnji je Back to the Future. Sable je ok, samo mi nije dugo držao pažnju, jbg, mislim da su me kontrole isto nervirale, ne mogu sad da se setim. 2K Drive je svakako zvezda ponude.

Ja merkao da uzmem 2K drive već neko vreme… Ali sad kad ne prolazi kartica više, izgleda da sam na game shoping dijeti :joy:

1 Like

Popravak dzojstika u najavi… samo da se nateramo kum i ja neku noc :grimacing:


3 Likes

Je l imaju neke igre za ps4 free update(optimizaciju) za ps5?
Npr ako bih uzeo cd Horizon ili Spidermana koji su izasli za ps4,i pokrenuo ih na ps5,hoce mi izgledati i raditi isto kao na 4orci?

To zavisi od developera. Ako neka npr. multiplatform igra ima besplatan update/upgrade za Xbox, ima i za PS5.
Ti pokrećeš PS4 igru na PS5 (putem backwards compatibility-a), možeš uzeti upgrade na PS5 (nativnu) verziju igre ako si vlasnik PS4 verzije igre. Spider-Man Remastered je 5$ upgrade ako se dobro sećam, Horizon Forbidden West je beše na launch-u bio besplatan upgrade na PS5 verziju. Kažem, zavisi od developera.

U suštini ne… Ako misliš na ekskluzive, sve se doplaćuje 10 dolara da bi dobio ps5 verziju igre. Neka igra tu i tamo ima 60 fps boost free i to je to, ali za sve ostale “benificije” doplaćuješ 10 dolara ako već imaš kupljenu ps4 verziju. Za ostale multiplatform igre zavisi od izdavača.
Ps4 verzija igre će svakako bolje raditi na PS5.

Pa to, zavisi od igre do igre.
Kod Forbidden West je besplatan upgrade, Death Stranding Director’s Cut je 10$ (5£ UK), Spider-Man Remastered je 10$ (5£ UK), God of War Ragnarok je 10$ (10£ UK), Kena: Bridge of Spirits je besplatan upgrade, Sackboy: A Big Adventure je besplatan upgrade, GT7 je 10$ (10£ UK) itd, za Uncharted Legacy of Thieves je bilo dovoljno da imaš samo jednu od igara (4 ili LL) i da kroz upgrade dobiješ obe igre za 10$. Tako sam ja bio odradio pa sam dobio i LL gratis.

1 Like

Dosta njih ima, a ostatak se plaća ~10$.

Evo igara besplatnim upgrade-ovima:

Igre koje su izašle za PS4 i PS5, ako imaš PS4 verziju:

Igre koje su prvobitno (ili samo) izašle za PS4:

2 Likes