PlayStation 5 tema (Vol 2)

Ok 25 godina je dug radni staz, al svako-toliko citam o tome koliko ljudi cesto odande odlaze. Koliko je dream-job destinacija, toliko je churn strasan. Treba biti posebna sorta da ostanes na duze staze. Ili na visokoj poziciji, ko Evan.

Jos se secam one price da Frank Tzeng, jedan od glavnih character artista, toliko puno tamo radi da mu porodica dodje u studio na veceru, jer on mora posle da nastavi s radom. Ne pravi lek za rak pobogu, ipak su ovo samo igre.

Da me pozovu da radim kod njih, ne znam dal bih prihvatio. Mozda u dvadesetim, u naponu snage i bez porodicnih obaveza. Al ovako mator i umoran, tesko. Ima bitnijih stvari u zivotu od toga da ellie savrseno skine majicu.

1 Like

U ND se to ne zove crunch, nego passion.

1 Like

Ne znam da li je bilo ali.

2 Likes

Gledao malopre ovo, nije mi baš najjasnija ergonomija ali ne sumnjam da ima smisla

Izgleda mi super. Ali onda kada sam poceo da razmisljam “a zasto bih ja to koristio”
Ne mogu da nadjem primenu iskreno.
Mozda bi Mortal Kombat bio ok sa ovim :thinking:

1 Like

Pa to je za prilagodljiv kontroler za ljude sa nekim invaliditetima koji treba da im omogući da lakše igraju. Ko je zdrav potpuno, ne treba mu to.

4 Likes

Pa nije samo za invalide. Svako ko voli neke matore platforme kao sto smo igrali na automatima ovo je sveti gral.

Pa možeš i kao dildo da ga koristiš ali mu nije primarna namena. :wink: Razlog postojanja je upravo za ljude sa nekim oblikom invalideta. Praktično sonijev odogovor na xbox adaptiv kontroler.

Je li bolje sada kupiti ps5 na popustu ili cekati slim?

Ja čekam slim,a mislim ako si ovoliko čekao strpi se još malo

1 Like

Pa kupi sada, koja razlika. Ako ti se igra. Uvek ces nesto cekati, pa PS PRO pa PS6, PS6 Slim, PS 7…
Prodje zivot u cekanju.

5 Likes

Slim nema nikakvog smisla cekati, narocito jer nema nikakve najave i release date. Cena je sada dovoljno niska da skoro svako moze da priusti PS5. Kod nas je jos malo skuplji ali moze da se nadje za oko 500e. PS5 je necujan i brz, ne kvari se, izuzetno je kvalitetno izradjen, moze da se customizuje sa faceplate-ovima, slim ce biti malo tanji, sa jeftinijim materijalima i smanjenom potrosnjom, to je sve.

8 Likes

Jel imaju kod nas negde da se uzmu faceplate-ovi tipa udjem u radnju dobar dan, dovidjenja, a da nije gamecentar?

Htedoh bas da kazem gamecentar. :smiley:

1 Like

@marko_gts @padawan Amin, slažem se sa obojicom.

1 Like

video sam, niko nema pojma sta znaci, valjda ce uskoro nesto da objave vise. :confused:

Možda Directors Cut, ako to nije bilo do sad…

1 Like