PlayStation 5 tema (Vol 2)

U redu je Slobo. :joy: Zaključio si ti to joơ pre 2 godine. Dokle ćeơ viơe da zaključujeơ :joy:

1 Like

A da li je moĆŸda zaključeno i da je read speed na Xbox SSD-u 2.3x sporiji od read speed na PS5 SSD-u? :slight_smile:

Iskreno, ne znam. Nkad me to nije ni interesovalo. Za moje oko brzo učitavaju i jedna i druga konzola. Ali ostani joơ malo pa će ti Slobo dati opơirnije objaơnjenje :joy:

Meni je interesantnije sta bude na tom SSDu, trenutno na XsX imam 20 igara sa XO i X360, na ps5 imam cetiri next gen naslova. Tako daaaaaa

BaĆĄ tako,pleyka ima brzu memoriju a Xbox sve ostalo bolje

Takođe, normalno. Ćœiveli brat Batistuta i Turski GPU :smiley:

1 Like

Malo viĆĄe objektivnosti ne bi ĆĄkodilo zdravoj diskusiji, ovako se svodi na ĆĄutanje lopte o zid :slight_smile:

1 Like

Pa objektivno je da su se svi hvatali za svemoćni ssd u pleyci a ono niơta wow,timovi bolje koriste Sony hardver ali je slabiji u svakom segmentu osim famozne memorije

Slabiji u svemu sem u igrama i prodaji. :joy:

Naravno,to sam i naveo da bolje koriste Sony hardver i da ima dominaciju na trziĆĄtu u high end konzolama

Samo si objektivno ukazao da nije pleyka savrĆĄena

As for pure read speed - The Samsung 980 Pro NVMe PCIe 4 is supposed to be able to sustain 7.0GB/s, while the PS5 Native SSD is supposed to handle 5.5GB/s so that would outclass it.

Koliko je sad tek bolji uĆŸitak igrati na pleyci :slight_smile: Znači sad moram uz pleyku i disk uzimati a taman sam mislio da je savrĆĄeno u originalu

Čim bude slim na trziơtu takav je plan

1 Like

Evo, sad kao čeka slim :joy:

2 Likes

Ili pro ĆĄta bude ranije,ovaj sad dizajn mi je neĆĄto bezveze

1 Like

Kako je vama dobro :grin:

Prepusti se zezanju,nije zabranjeno

1 Like

Dosta mu je zezanja. Zeza ga stalno Citroen :rofl:

Ơteta. I čudno da nisu objavili za PC.

1 Like

Zarđali, kamgi sijaLjic? :grin: