PlayStation 5 tema (Vol 2)

U Sense kontroleru traje baterija 3 sata, nekada dva, zavisi od igre. Srećno kada jednom zaboraviš da staviš u charging station. Mada, dosada nije bilo problem, jer se brzo napuni.

Nisam ni ja imao nikakav problem da mi bas toliko kratko traje baterija. Mislim da je Forbidden West dosta vukao onako bateriju ali ostale ne bas. Svakako nemam duge sesije pa i ne dodjem do toga da mi je baterija skroz prazna i uvek kad zavesim dzoj ide na punjac.

Da. Trigeri dosta vuku.

Forbidden West je toliko dosadan da se i joy smori i ranije se istroši.

2 Likes

Sense (VR), ne DualSense. :grin: Ovaj za napaljene tinejdzere. :mask:

:joy: :joy: :joy: aj što si napaljeni tinejdžer nego što si intelektualno inferioran :joy:

1 Like

Ne samo on, nego smo svi kako sam skontao :joy: Google net worth mi opao odma sa 0 na -3. :joy:

Mene je od pocetka titrao kao kezual nuba pa me taj komentar nije povredio :rofl:

Kako mi ovo deluje kao ona prica i prezentacija za Forspoken, pa na kraju kad je izasla ni blizu one price koja je bila.

Da, znamo to od ranije. Kako budu prelazili na next gen only, developeri ce sve vise koristiti mogucnosti PS5. Nadam se samo da nece mnogo zapostaviti Xbox uprkos inferiornom memorijskom podsistemu, a posebno zbog Dace nadam se da ce i S dobiti neki krsten performance mod.

1 Like

PS5 dominacija svakako.Kakav Xbox u tom žanru

Kakvom sad zanru, RPG? Kakve veze ima sa pricom… :slight_smile:

Smells like cynicism :slight_smile:

1 Like

Pa sigurno će većina igrati dotičnu igru na plejci jer su dominantni na tim tržištima

1 Like

Ja cu jer ima razmena, nisam bas siguran na kakva sad trsista mislis, japansko (a krenuli smo od ssd marketinga).

1 Like

“Napokon”

A igre ubacivali sami u bundle kako bi sisali ljude. Kao izvolite sad, imate konzolu bez igre u ponudi :grinning:

2 Likes

Znači samo je bila zabluda o superiornosti brzine memorije u pleyci

1 Like

Mislim da je do read/write brzine novog SSDa. Koliko god SSD može da pošalje podataka, SSD koji ih prima ima daleko manju write brzinu.

1 Like

Pa veću brzinu upisa ima onaj novi nego integrisani koliko smo zaključili iz posta iznad