PlayStation 5 tema (Vol 2)

Moguce. Zaboravio sam. Znam da je nesto moglo, a par nas je mislilo da ne moze

Sobzirom da COD igre opako drze cenu da li je u redu dati 27 dolara za COD Black Ops Cold War (2020) zbog kampanje?

Steta, jel igra neko Fut i da je na EU?

1 Like

Ne. Djole je UK ili DE kod aktivirao na jedan od ova dva. US i EU nema sanse.

1 Like

Za te pare nikako ako je samo zbog kampanje, uzmi ga preko Xbox-a, dosta jeftinije, oko 1500 pesosa je, e sad ako hoces da bacis 27usd u vetar mozes slobodno…

1 Like

Nije.X|S verzija je skuplja. Mislim da je oko 25 dolara, proveri

Greska, na ARG izadje oko 1800din jer je pezos oko 0.7din, nije vise 1 prema 1…

cekaj, jel si siguran daje u pitanju X|S igra za te novce? Ako jeste uzimam odma

Jeste:

1 Like

To bree…nisam znao da je nas dinar jaci

1 Like

Ja sam DE kod prodao liku za UK acc

1 Like

Popilusti su na PS Store. Ja sam uleteo u kupovinu :rofl:

1 Like

Sta si napisao. Dok ukapiram :flushed::flushed: :joy:

Je li taj Cold War ima neka veća poboljšanja na current gen osim bržeg učitavanja? Ako ne, onda bolje uzeti (jeftiniju) last gen verziju.

1 Like

pazi…igra sa svim sadrzajima je teska 220 gb. Morao sam skoro sve da pobrisem sa malenog XSS-a da bih instalirao igru. Samo HD textures su teske 65 gb.

Pa nisi morao skidati multy i arcade ops ako nećeš igrati da uštediš prostor

Predpostravio sam ali rekoh ajde da ne rizikujem. Imao sam i problem prilikom startovanja igre. Sistem je trazio da kreiram nalog na Actvision-u. Jebote koliko peripetija da bi startovao igru, smorih se

Imam pitanje u vezi PS plus:

Do ovog trenutka, kod za PS plus sam kupovao preko cd.keys za 12 mjeseci kad god je black friday. Buduci da je vrijeme da obnovim pretplatu, kako radim to sada nakon svih ovih promjena oko ps plus?

Da li mogu ponovo da kupim standardno kod preko cd-keys, ili moram da uzimam gift kod pa da direktno preko sonija produzim pretplatu?

Zanima me samo osnovni ps plus, ne zelim one skuplje varijante.

Ako ides na osnovni PS Plus, nema razloga da imas problema. Aktivirace ti se kao PS Essential i to je to.

1 Like

Odlično, hvala, znači nastavljam isto kao do sada.

Ako je neko probao i uvjerio da je sve ok, molim samo da napiše da bih bio siguran, jer već polako gubim konce sa svim promjenama…