PlayStation 5 tema (Vol 2)

Probaj Hondu upgrade-uj. Ja sam celu igru sa njom prešao.

Trenutno je na rasprodaji Immortals Fenyx Rising™ Gold Edition PS4 & PS5 za 25$. Jel vredi uzimati za te pare ili mislite da ce ici jos dole za crni petak ili novu godinu?

1 Like

Ovo je u Gold ediciji i za PS4 i PS5 verziju.

  • Immortals Fenyx Rising
  • Season Pass:
  • 3 Narrative DLCs
  • 2 Content Packs
  • Prism Wings
  • When the Roads Get Rocky Quest

@MitraljezaC imam negde nosilac nalog za PS5. Mogu da ti ustupim da igras. Da ne dajes pare.

1 Like

Gde si ga stavio :joy:

To nije losa ideja, ovako sam planirao da je kupim i stavim na listu za odigrati u narednom periodu kad se ukaze prilika :sweat_smile:

Otkljucaj chat/poruke, aman :joy:

Hahahaha to mi je zakljucano :joy::sweat_smile: sad cu da vidim gde je opcija :laughing:

1 Like

Udji na Sony ili PSApp i prihvati zahtev pa cu ti tamo poslati ako ti je lakse :roll_eyes::rofl:

Sad sam video. Prohvaticu te pa moze tamo.

2 Likes

Nisam neki fan voznje ali mi je jasno zasto igra nije pobrala najvece ocene. Pre svega ovo jeste teska igra, najvise iz razloga duzine trka. Ne mogu da drzim koncentraciju na najvisem nivou po 10+ minuta a da me nekoliko gimick deonica (gubljenje gravitacije, zatvaranje usta dinosaurusa lol) potpuno iskljuce iz trke. Kada bi trke trajale kao u mario kartu po 3-5 minuta bili bi bolji uslovi za napredak, ovako dizem sidro i koncentrisacu se na online zabavu.

Te staze umeju da zajebu itekako… Najbolje da nekad usporiš i sačekaš. Udaraš nitro kad god možeš da bi punio iznova i tako. Meni je odlična igra jer drži pažnju i stalno se nešto dešava. Nema onoga da ih ostaviš za ceo krug ili da je dosadno, nego nikad nisi na čisto da li ćeš završiti prvi. Kao i većina cart igara.

1 Like

Pa realno su najvise i zasluzili. Ostali samo gledaju kako da skresu troskove, stede na pologonima i zbudze neki multiplejer u fazonu ako prodje prodje evo vam 2 mape i 6 oruzja i j te se.

Ne znam sta to znaci za singl player generalno - sada mu to dodje kao nominacije za oskara, imas 2-3 istorijske epic drame godisnje i to je to.

1 Like

Biće i za zelembaće :grin:

1 Like

Reedem kod je za EU, jel ima varijanta da se ubaci na US ili to na soniju ne funkcionise?

Mislim da je @Djordje1990 to uspeo da uradi. Pisao je o tome.

Mislim da ne, barem meni nije dozvolio da na US nalog odradim DLC igrice za EU region.
Djordje je čini mi se išao na DE nalog i EU kod, tako nesto.