Ovo je ponuda za Premium i Extra korisnike. Essential je dobio Hot Wheels Unleashed, Injustice 2, Superhot.
Rekoh ti ac ti ne verujes ![]()
Ja sam ti reko bre
ej ali cool sto ima ovi Chronicles za odigrati. Generalno PS ima okej ponudu kroz ovaj novi servis.
stvarno? ![]()
Pa ona te juri tokom cele igre ![]()
Moram da priznam da j taj deo i mene malo obeshrabrio. Jos sa slusalicama je samo treba igrati, greh je bez sluski to igrati.
Jeste malo nekada bas naporno strasna. Ali mi se cini da sam prosto otupeo vremenom.
Ali po meni u top 5 najboljih igara sto sam igrao na PS
Uvek ažuriram sistem, čim se pojavi update i pravo da ti kažem, nikad i ne obraćam pažnju jer u 90% slučajeva je sve kao “system performance improvement”. Ne verujem da su ovde nešto baš toliko radikalno promenili što već nije bilo dostupno dobrim delom kroz UI.
Osmogodisnji bratanac skuplja pare da kupi Crash Bandicoot 4 Its about time za ps4. Bese mi ga zao pa rekoh ja cu da mu uzmem. Pogledam na kp, covece najjeftinija polovna 5000 din,. Pa dal su ljudi normalni?
A nisi ni ti ako kupis za toliko ![]()
A razmena možda?
Nisam pristalica razmena. Sacekacu neki deals pa cu mu uzeti, a ide i black friday
Tamo se Mercedes pravi i u budućnosti iPhone
Svi je hvale pa reko da budem konstruktivan
Na Amazonu je $38.90, što i nije mnogo manje od 5000…
On je najstrucniju za razmenu. Toliko je opterecen njome kao da mu zivot zavisi od toga ![]()
Najbolje ovo da mu uzmes. Sve Crash-ove dobije za skoro isto para.
Nikada nisam kupovao na amazonu, ali mislim da cu sacekati black friday
@MitraljezaC ima trilogiju, hvala
Onda jedina opcija cekanje da bude na akciji. Pre par meseci su je delili u Plus-u tako da bi trebalo sad za praznike da bude na lepom popustu.
pa imam je ja na ps+, mada s’obzirom koliko je teska igra, pitanje je kako ce se mali cnaci