PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Pa stvar je u jednostavnosti i funkcionalnosti. Zatim materijali koji se koriste. Svako može da napravi kocku, ali ne može svako da napravi lepu kocku.

Ko o cemu ti o velicini :stuck_out_tongue:

Rado cu prihvatiti malo vece gabarite, ako ce srediti uzasno bucno hladjenje.

1 Like

meni digital edition svakako izgleda lepse, a i realno ne znam oce li neko ovde kupiti Disc edition konzolu. A iskreno, ovaj dizajn mi se svidja vise od onog burek holdera. Sto ne znaci da mi se ovaj dizajn svidja, ali sta ces. Ako nece da zuji i ako ce da poprave UI, meni dovoljno.

A cena, rekoh ja pre jedno dve nedelje sve ispod 550e ce biti pobeda.

oce biti sharing guest i nosilac i dalje i free PS plus mesecne igre,i oce li sve igre biti u native 4k?

Bambix, hmm kao da mi je ovaj nik poznat :laughing:

Takve stvari jos niko ne zna pa ni mi ovde.

oki doki :slight_smile:
nadam se da ce biti inace smo ga neEbali :slight_smile:

Stvarno neverovatno odvratno izgleda u ovom polozaju … Nzm dal je smesnija ova bela boja, dal sto je ceo zakrivljen pa ne mozes dzoj da stavis preko ili sto ne moze normalno da stoji bez drzaca ispod.

Ma za godinu dana dobićemo bolji i lepši za oko haha

Kupi ćemo mi ovo samo hoću da kazem da sony prati i uvek izbacuje remasterovanu verziju

Mislim da ovaj dizajn konzole mnogo lepse izgleda uzivo i da cemo svi da budemo odusevljeni kada je uzmemo

Meni je dizajn blagi uzas, ali realno necu ni uzimati konzolu u prvih pola godine ili godinu.

Sve sto ima da se igra izlazice i na PC-u, a ove rane igre su vecinom bezveze i nebitne kada se pogleda citava generacija. Nazalost, vuce te ona konzumerska zelja da sve imas sada i odmah, valjda cu se odupreti.

2 Likes

FB_IMG_1591984294650

7 Likes

Ti si poznat po jakom karakteru. :smiley:

2 Likes

Ladno GTA V izlazi za PS5 Kraljevi!

1 Like

U svetu odraslih, cene u korporacijama ne dogovaraju se na takav nacin.

2 Likes

Prijatelju samo sam hteo da kazem da ce sada svi diskusovati oko cena posto je konzola prikazana…normalno da diskusija u narodu nece u ikako uticati koja ce cena biti… :blush:

Neko se igrao i sa sitnom intervencijom podosta popravio dizajn:

5 Likes

5 Likes