PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Pa nisam se ni protivio tvom misljenju, niti bilo cijem. Osim toga, nisam rekao da su ono cijene koje ce sigurno biti, nego sam rekao da ima vise izvora koje navodno spominju one cijene. A i da imam misljenje da ce konzola biti 1000 dolara, nema razloga za prepirkama :slight_smile:

Jasno, samo jedno je tvoje mišljenje a drugo su uglavnom gluposti i nagadjanja na raznim forumima i sl.

Ne znam kako mozes pricati da su bas tolike gluposti, nije trosak proizvodnje 200 US pa da tako budes siguran. Nadji koliko svaki dio kosta i baci na papir. Pogledaj koliko kosta Nintendo Switch a bas ne nudi puno po pitanju hardvera. Uglavnom hocu da kazem da je po meni svaka cijena moguca, pogotovo sto ce zbog pandemije biti veci troskovi proizvodnje u Kini, ne samo konzola, nego opcenito. Evo recimo kompanija Xiaomi vise nije u mogucnosti da proizvodi jeftino mobitele kao prethodnih godina, jer se smanjio obim proizvodnje, a to znaci vece troskove po jedinici proizvoda. Cista definicija ekonomije obima.

Kako to možeš znati, pa ne sklapaju oni jedan ps5 ili xbox nego 100 000 000 potencijalnih prodatih konzola i sigurno dobijaju cene prema tome, al dobro da ne palamudimo puno i sam si rekao da ne veruješ u one cene koje si naveo…

Sve je kako ti kazes. Laku noc.

Hvala, i tebi…

Hvala

Sve je to fake sa cenama do zvanicne objave, aman. To je najstrozija tajna koju mozda 5 osoba u Sony-ju zna.

1 Like

I ja mislim da ni sami ne znaju do početka prodaje koliko da stave.

Mene zanima šta će pričati ljudi za Sony bez diska :smiley: Pošto je xbox bez diska bio nešto najgluplje onda će ovog arant biti druga najgluplja stvar… Ali definitivno cena nije mala čim idu sa dve konzole day one.

Da i mene je začudilo da plasiraju dva proizvoda u startu to nije bilo od ps3.

Poređenje veličina PlayStation konzola:

1 Like

1 Like

Ja mislim da će Sony sada brizno da prati diskusije oko cena na socijalnim mrezama da vide koja je cena o kojoj se najvise raspravlja da je u kupovnom rangu…ili cekaju da Xbox prvi najavi cenu pa da prema tome odluce …


Ova crna nekako ali ove u bojama ko one velike futrole za knjigovodje…hahaha

1 Like

1 Like

Malo mi je čudno da je potreban stand i za vertikalan i za horizontalan položaj…

Meni je dizajn i dalje kao da su uzeli neki koncept sa YouTubea :smiley: ali dobro definitivno ne pljuju ljudi verziju bez diska kao što su xbox :smiley: Ali svakako da mnogo ljudi nikada nije ubacila ni jedan disk u konzolu jbt