PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Igrati igre 30 fps i u 1080p rezoluciji je komedija, ne znam ko jos igra osim onih koji imaju starije konzole, svakako da je tad bilo uzivanje al danas mi je smesno. Ne znam ko ne voli da mu igra radi bez seckanja i da je grafika top

1 Like

meni ne smeta 1080p ali mi smeta 30 fps. I dalje mi je 1080/60 vrlo dobro iskustvo. Nije top klasa ali svakako meni jako dobro.

1 Like

zato ziveo Series S :grin:

2 Likes

Bas ovo neka je 1080/60fps na ultra detaljima i to je to.

Edit realno i ova nova generacija je vestacki naduvana i reklamirana kao 4K konzole.
Nisu ni blizu. Dzabe mi 4k na ultra tetris.
Bolje na PC izgleda 1080/60+ na Ultra.
Dzabe 4K na low detaljima. Samo da se somovi loze da je 4k

1 Like

Hitman 3 mi je i dalje najlepsa igra na XSS-u. Uz Gears 5 definitivno.

Ziveo S dok ne uleti X :grin:

2 Likes

Zamislite samo kako je ovima sto voze borbene letelice. Tolika brzina a ne mogu voziti po autoputu jebiga
 :rofl::rofl::rofl::rofl: imate konzole u fullu a zalite se :crazy_face:

1 Like

Onda ide nick u MladenWRX

Moramo smisliti brate neku kombinaciju :joy:

WRX bese Subaru? :sweat_smile:

1 Like

1080p 120hz je bomba
Definitivno bih ostao na 1080p do kraja zivota, da znam da cu imati 120hz na svim igrama
Jer realno veca je razlika kad se predje sa 60 na 120 nego sa 1080 na 4k

1 Like

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Neko moje miĆĄljenje da je sve do tv-monitora koji koristite, evo ja dok nisam zamenio ceo gejming sistem do pre 6-7 meseci uĆŸivao sam u PS4 i plazma LG 1080p.
Ghost of tsushima, God of war, RDR2, GTAv, Lost of us itd. itd
 zamerke nisam imao, grafika, gameplay, sve radilo u 1080p 30hz, a ja mislio ovo je full 

E sad kad sam preơao na XSX i tv70 inča 4k 

I kad sam posle upalio Valhall-u ili COD na PS4 na novom tv-u, sad mi to sve izgleda ne baĆĄ uĆŸasno, ali ono, nema ĆĄanse da igram 


2 Likes

Ma sve tacno ali dzabe 4K na LOW detaljima i >60fps
Pre bih birao 1080 Ultar detalji 120fps

A sta ce ti recimo 1080p 120 hz na 4k tv-u?

Nemam ja 4k monitor.
Ali kum ima tzv 2K 144hz monitor sve gura na Ultra i reci cu samo da je ono sto kao PS5 prikazuje u tih satro 4k jeste lepo ali smesno za ono sto vidim na kompu. Ali smesno u svakom smislu.
Od detalja, fps, herca sve

Sva prica je smesna. Ima ove jos ljudi imaju azdaje od kompova i znaju na sta mislim.
Pazi ne ocekujem ja da konzola od 500e radi isto.
Ali nemoj da je reklamiras kao 4k samo da se debili loze. Stavi duplo manje ali baci sve na ULTRA i pojacaj fps. To je realno.

Ma znas i sam da ja prvi hvalim ps5 od prvog dana jos skoro sam napisao da bih ga platio i vise.
Ono sto ja kazem jeste da nisu trebali da siluju 4k pricu. Prosto nema snage.
Nego da su se skoncentrisali na 1080 sve na ULTRA detalja 60-120fps.
Meni bi se to vise svidelo. Mislim da je realno.

Ovo je tacno 100% prosla generacija je bila najvece djubre ikada. Kada je izasla vec je bila zastarela 3god. Bukvalno si za iste pare mogao da napravis jaci komp. Sto je sada nemoguce.

Realno, za 4k i 120hz koje mogu prikazati XBX i PS5 treba ti komp od brat bratu pa jedno 1500e minimum 


Ć aliĆĄ se da ce neko da se skoncentrise na 1080p na next gen konzolama ili si ozbiljan?

1 Like

Ne salim se. To je realno. Preskacu redosledsto je komp imao.
Prvo na postojecoj rezoluciji a to je bila 1080 naguras na ultra i 120fps. Kada to naguras onda napadas 4K
A konzole su odmah napale 4K i ok, kao imamo 4k konzole. Ali to je samo reklama!
Da se lozi raja.

Pa izgleda i radi super niko ne spori. Ali sedi i vidi kako izgleda 2K na Ultra pa onda razmisli ponovo.