PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Strasno. Nema veze. Video da zaracunavaju naknadu za kupovinu od 2 i nesto eura pa sam ih preskocio i uzeo na cdkeys-u. Ipak je to proveren sajt.

@MladenVR

Pazi, nisam bio na nekom gubitku. Jedno vrijeme su se mogli kupiti kodovi za GPU sedam dana za 0,7$. Znači mjesec dana te izađe nekih 3$ i mogao si ih stackovati unedogled.

E sad, ograničenje pri kupovini je bilo na deset kodova, pa sam ja uzeo svih deset i od toga aktivirao odmah osam jer nisam mogao viŔe, maxirao sam pretplatu na tri godine. :joy:

Kad sam sljedeće sedmice pokuÅ”ao ponovo da aktivram jedan od preostala dva koda, nijedan nije radio.

Posle sam joÅ” jednom uzimao stack od deset kodova i redimovao sve bez problema.

Onda su kodovi poskupili, sad sedam dana koŔta 5-6 dolara pa sam prestao kupovati. :slight_smile:

1 Like

Da palo mi je i to na pamet sli svakako je @MladenVR tu da ga spamujem :rofl:

1 Like

35ā‚¬,na G2a 38ā‚¬. Moram i ja da uzimam. 4.januara mi ističe,ako sad uzem. I aktiviram važi od kad ova istekne tj.do 4.januara 2023? :slight_smile:

Jeste tako je.

1 Like
2 Likes

3 jake ekskluzive plus dosta dobrih crossplatform naslova. Kad se ukombinuje sa Xbox-om i igrama koje ce biti D1 u GP dobijamo super godinu za gejming :slight_smile: 2 konzole su must have !

2 Likes

Moze i jeftinije PS5 :joy:

1 Like

Nisu ni ove slusalice mozda lose, mada ne prepoznajem model sa slike.

Mladene sto ne igras Nintendo? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Samo tradicionalne konzole. Handheld me ne radi nikako :confused:

Pa ja switch igram iskljucivo na tradicionalan nacin

Ne igra mi se u 720p brt :rofl:

zar nije 1080p kada je u docku?

Otkud znam brate slatki :sweat_smile: Nintendo me uopste ne zanima, tj. nema sile da dam te pare za Super Maria.

1 Like

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Kad neko ne zna, ne znaā€¦
Kad citam ove fore 720p, 1080p sranje fuj, i slično zapitam se kad ste vi počeli da igrate igre? 2017e?
Jel ste nekad neÅ”to igrali pre toga? Zato Å”to je igra zabavana, dobar gameplay, muzika, priča, art styleā€¦ Jel jeste ili?

Nintendo ima tonu rpg-a i platformera, konzola nudi Ŕto ne nude ni sony ni microsoft, da u 3 sekunde rpedjes sa TV u handheld, uz fenomenalne igre.

Da je skupo jeste, ali ja ne plaćam za piksele nego zabavu i zato mi nintendo nije skup.

Ajde viÅ”e i vi i vaÅ”e rezolucije, napraviću revoluciju ovde kao onomad sa @Stefan92 kad smo razjurili onu masterrace ekipu.

5 Likes

A Ŕto nemaŔ 120hz? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Pa nego sta placas nego rezoluciju.
Ajde onda da igramo packman iz 1981 top.igrica.
Koji ce mi ps5 ako nisu bitni pikseli.
Onda mozemo da peglamo i PS1 posto svakako samo izlaze iste igrice samo nastavci koji je svaki sa vecom rezolucijomā€¦ ali iste igrice.
Tako da naravno da su bitni pikseli.
A super marija ima na gameboj crno belom. Isto izgleda samo mu dodali boju na switch :grin:

2 Likes

Neka ih Mare, vidis da likove radi ta prica. Avangarda :joy:

1 Like