Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ti ces da kupis x?

Sto ne bi kupio? Konzola je dobra. Ne secam se da je ikad @padawan osporavao konzolu.

Politika MS-a je nesto drugo :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ne zbog toga, nego kuka i da je Pro za dzabe kupio, sada jos i X :smiley:

Ima se, moze se :blush:
Jel @padawan ili @predator uzimaju sve preordere i ne zale 1 kunu za to? :blush:

1 Like

Japan PS+ 7mj.

N pcgamesupply u zadnja tri dana bio popust na psn kodove. Dva dana kodovi od 10$ su kostali 7$, a ovaj jedan dan je bio slabiji popust, 10$ kod je kostao 9$.
Uglavnom, rado bih potrosio pare na psn, ali flash sale je bas los, tako da cu da kupim nekog provjerenog favorita (FFX, FFX-2).

Auu, ovo je bilo direktno. :smiley:

1 Like

Definitivno je hardware jaci :slight_smile: al sta sada ono sto smo nekolicina nas pricala da igre prodaju konzolu a ne grafika vidi sada klip :smiley:

Same japanske igre koje mi niŔta nisu dokazale

1 Like

Pa to jeste. Nego mi je cudno sto su odradili direktnu prozivku za X box, uglavnom je uvek bilo neko indirektno prozivanje. :smiley: Bar koliko sam ja video.

Supaidaman zapravo postoji. :smirk:

Pa ovo ni @pleja na kili Pelina ne bi mogao gledati :joy::joy:

1 Like

Auh odlicna I bas obimna rasprodaja na US psn. Navali narode.

1 Like

Mordor daju za paket žvaka :frowning:

Å teta, nema Bloodborne-a na popustu. Htjedoh uzet kompletnu kolekciju :confused:

Gde se moze najjeftinije naci pretplata za ps+ ?

Sajt g2a.

Rasprodaja je vrhunska za Vitu, uzeo sam jos cetiri igre, vjerovatno cu jos cetiri (Sly kolekcija, Tales of Hearts R, Jeanne Dā€™Arc, Uncharted). Kupujem i grize me savjest, posto imam i Vitu sa cfw, ali jbg, cjene su stvarno fenomenalne

1 Like

I jos jedno pitanjeā€¦
Vredi li cemu Ps4 Kamera? Valjaju li cemu igre koje podrzava kamera?

Vredi jedino za PSVR, ovako ti se ne isplati uzimati samo radi par igara u kriz.