Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Na pregreva sam mislio da kad dodje do tog “pregrevanja” konzola se ugasi.

Ma jok.topim konzolu. Samo sam je 3x ugasio kada sam je prrmestao. Inace je stavim samo u sleep modu.

Ja imam slim, mislim da sam zaljubljen u konzolu. Nakon tri OG ps4 konzole koje su bili kao mini avioni kada igram Uncharted 4 ili Witcher 3, slim se ni ne cuje. Jednom me Tamara pitala “kako igras kad nije upaljena konzola?”. Navikla da kada igram da se i konzola cuje.

1 Like

Hvala na infu ljudi :smiley:

Slusaj @iKaran, njemu je kroz ruke prosao poveci broj PS4 konzola :smiley:

1 Like

A, to se veoma retko dogadja. Sa slimom verovatno nikada. Nije ni to neka tragedija, ti mehanizmi gasenja postoje upravo da bi zastitili konzolu od pregrevanja. To bi moglo da se dogodi sa originalnim PS4 u letnjim mesecima i u sobi bez klime pri graficki intenzivnim igrama. Meni se PS4 Pro recimo cuje kao avion u najobicnijem meniju od NBA 2k17. Jer se aktivira 4K mod i ocigledno nisu optimizovali taj meni.

1 Like

Nisam koristio OG ps4, ali slim je stvarno kul spravica. Lepo izgleda, super radi i taj ventilator se retko ukljucuje, ili se ukljuci ili ne ukljuci u jednoj igrackoj sesiji. Ali ipak, poredjenja radi, na OG XO se ukljucio ventilator dva puta (makar da sam ja cuo) za skoro 4 god.koliko ga koristim. Jednom kada sam igrao Ryse, drugi put se ne secam u kojoj igri.

Mada, sa onakvim gabartiom, bruka bi bilo da se cesce i cuje. Kada sam prvi put stavio ps4 slim pored, XO je izgledao presmesno, najblaze receno. Toliko smesno, da sam jedno vreme razmisljao da ga zamenim One S, samo zbog skladnijeg izgleda :slight_smile:

Mozda ga zamenis za scorpio :smiley:

Za njega obavezno, zato sam i odustao od zamene za One S, jer za 4-5 meseci vec ce Scorpio tako da ne bi imalo svrhe premestati se za to kratko vreme…

2 Likes

PS4 - Starleta Edition :smiley:

Moguce da ce biti predstavljen na E3

Izvor:

2 Likes

Moze li gore? :slight_smile:

Pa osim toga sto je Life is Strange bio 260 puta na snizenju ispod 10$, a Killing Floor kao low budget coop fps me ne zanima, nista.

Life is Strange je po svima kojo su igrali super igra, tako da je dobar izbor…

PS Plus ima kvalitetnu indie ponudu, al ne bi ih ubilo da daju neku AAA igru s vremena na vreme.

Imam ja :joy:

Posle update dobio ovaj error ,jedini razlog oko bana je sto samo kupio igre,samo sam kupio po jednju od ovih sajtova,cudno zosto posle updajta, zosto pred updajt isto sam koristio igre, nikad necu znati, a sad sam ga kupio nema ni 20dana.

https://psngames.org/ps4-games/

https://digital-game.com

Kradeni nalozi. Popio ban. Jebiga

20% novih prodatih PS4 su PS4 Pro. 40% postojecih PS4 korisnika je nadogradilo PS4 na Pro:

Ne znam da li da budem srecan zbog toga, i dalje mislim da je midgen upgrade besmislica.

Najjace su mi ove izjave: 50.000 godina nedeljno igranja. Kao da to nekome nesto treba da znaci. Korporacije su ponekad toliko glupe u zelji da se priblize korisnicima.

Interesantno da fizicke kopije i dalje vladaju. 1:4 tacnije u korist fizickih kopija za Hoziron Zero Dawn.

Skoro polovina placa PS Plus, sto znaci da sigurno nece menjati bednu ponudu igara koje sada daju.

3 posts were merged into an existing topic: The Witcher 3: Wild Hunt

Pa ako si level 15 a ubijas level2 bandite i resavas level 2 questove dobijas po 1 exp poen :grinning_face_with_smiling_eyes: