Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ista stvar, jutros dobio kod u inboksu

Jel treba da se ispune neki uslovi za tih 10$,ili ja ne znam sta tacno treba da uradim?

Da nisi baksuz. Nije loše ni da si prijavljen na onaj njihov Newsletter. Ali, uglavnom, da nisi baksuz.

Na mail mi nista nije stiglo, a konzolu nisam palio par dana da vidim jel ima nesto tamo ali izgleda da sam i ja baksuz

Pohvalio sam se u drugoj temi, ja sam dobio kod. Jos ona akcija od pre par dana, uzeo jos 10$ po snizenoj cjeni od 7$. Tako da cu vidjeti ako bude Titanfall 2 na snizenju, uzecu da imam sta da igram online.

I ja sam uzeo tamo na akciji za 7$ , samo steta sto je bilo ograniceno na jedan od 10$. Ali dobro…

EDIT:

Inace ovaj kod od 10$ sto Sony deli, sam ja dobio tamo u prvoj turi kada su delili, polovinom proslog meseca.

Da prvi puta su delili onima koji su kupili pro, e taj puta sam bio dobio 10$. Odlicno ako je za sve, mozda i bude…posto niti ja jos nista nisam dobio :slight_smile: .

[quote=“MitraljezaC, post:1387, topic:9276, full:true”]
Na mail mi nista nije stiglo, a konzolu nisam palio par dana da vidim jel ima nesto tamo ali izgleda da sam i ja baksuz
[/quote]Na meil ti nece niti stici, barem meni nije prvi puta za pro kada su delili, dosla mi je notifikacija na akaunt, tako da ne bi bilo lose da pogledas na konzoli.

Vide trosis pare kao sumanut na igre, pa ih zabole ona stvar za tebe haha

Nema nikakve veze, meni je stiglo na moj primarni nalog a PS+ mi je zaseban, tako da proverite mail-ove na koji vam je vas primarni acc.

Izgleda da je tako nekako :slight_smile: , ali ipak su me se setili onaj prvi puta kada su delili.

Nema nicega na oba naloga :scream:

PS 4 podržava WI FI tastaturu?Uzeo bih ovu
RAPOO bežični miš i tastatura 8000 (Crna/plava) | Gigatron

Trebalo bi da podržava, ali samo za chat, ne za igranje.

Ovde lik igra COD: BO 3 bez problema sa misem i tastaturom

Ma daj bre, to nije pravi video. Vidi se da je fake. Ajd da makar koristi one XIM, ili kako god, ali ovo… :smiley:

1 Like

To je lucha libre nije wwf. Meksikanci su ludi, mozda je i pravi.
U svakom slucaju crkoh od smeha :grinning:
A za sliku ispod ne zameri jbg, nisam odoleo :grinning:
Greska, moze delete. Ne znam jel mogu sam da obrisem svoj post?

Zato mi je i bilo malo cudno, samo tako da mu podrzava igranje.Evo ovde lik lepo objasnjava kako se moze igrati preko xim-a

EDIT:

Inace ima ovaj TAC Pro Sony-jev zvanicni, koji je bas napravljen za igranje:

https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/tac-pro-for-playstation-4/

[quote]The TAC Pro’s mechanical keyboard and mouse bring PC style controls to PS4™ and PS3™ systems. The TAC Pro provides a different method of control for the PlayStation®4. Designed to work seamlessly with the PS4™ system and all games, its features include keyboard or analog stick movement and programmable user profiles.

#Key Features

Universal Compatibility: Plug and play on the PlayStation®4, PlayStation®3 and Windows PC. Designed specifically for FPS games. Compatible with the included TAC Gaming Mouse or any HID-compliant USB mouse.
Fully Programmable: Adjust and store your settings for mouse sensitivity, acceleration and dead zones. All keys and buttons are programmable on the TAC Pro display panel or through a PC compatible configuration app.
3200 DPI Optical Mouse: Gaming grade mouse with ultra-responsive micro-switches for deadly accuracy. Buttons are intuitively mapped by default and can be programmed as needed.
Advanced Features: Quick Button increases mouse sensitivity for faster reaction time, Snipe Button reduces sensitivity for precision aiming, Walk Button for precision movement, WSAD or analog stick movement options, and more.[/quote]

Final Fantasy 14 online nudi opciju jooypad ili mouse and keyboard kada se startuje igra,ne mogu da pronadjem malu tastaturu a da je usb bez onog dela sa brojebima zabiravih naziv za to.:relaxed:

1 Like

Cim podrzava zicanu ne vidim razlog zasto ne bi i bezicnu…ma da ti je zicana puno bolja radi manjeg laga…

Mislis na ovo? Ako da to ti je taj zvanicni TAC PRO.

Pitanje jedno,nađoh na oglasima zanimljivu ponudu PS4 od 1Tb , CUH-1116B, sa 1 dzojstikom.Posto nisam koristio PS4 do sada zanima me kakvo je vase iskustvo sa ovim modelom? Vidim da se pise da su neki modeli bucni i slicno.Da li vredi kupovati? Jel ovo slim ili fat model?
Ista pitanja vaze i za PS4 od 1 Tb CUH 2016, sa 1 dzojstikom? i koji je model bolji od ova dva?
i znam da je bolje kupiti novo ali jbg nema se para za novo.