Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

PS Plus ima kvalitetnu indie ponudu, al ne bi ih ubilo da daju neku AAA igru s vremena na vreme.

Imam ja :joy:

Posle update dobio ovaj error ,jedini razlog oko bana je sto samo kupio igre,samo sam kupio po jednju od ovih sajtova,cudno zosto posle updajta, zosto pred updajt isto sam koristio igre, nikad necu znati, a sad sam ga kupio nema ni 20dana.

https://psngames.org/ps4-games/

https://digital-game.com

Kradeni nalozi. Popio ban. Jebiga

20% novih prodatih PS4 su PS4 Pro. 40% postojecih PS4 korisnika je nadogradilo PS4 na Pro:

Ne znam da li da budem srecan zbog toga, i dalje mislim da je midgen upgrade besmislica.

Najjace su mi ove izjave: 50.000 godina nedeljno igranja. Kao da to nekome nesto treba da znaci. Korporacije su ponekad toliko glupe u zelji da se priblize korisnicima.

Interesantno da fizicke kopije i dalje vladaju. 1:4 tacnije u korist fizickih kopija za Hoziron Zero Dawn.

Skoro polovina placa PS Plus, sto znaci da sigurno nece menjati bednu ponudu igara koje sada daju.

3 posts were merged into an existing topic: The Witcher 3: Wild Hunt

Pa ako si level 15 a ubijas level2 bandite i resavas level 2 questove dobijas po 1 exp poen :grinning_face_with_smiling_eyes:

According to USA Today, Sony will drop the price of the entry-level Slim model from $300 to $250, with the lower price in effect June 9-17. The site also reports that there will be “additional discounts on software and accessories” during the sale period. A number of retailers, including Amazon, are already selling the PS4 Slim for $250, but the new price cut will apparently be available more widely.

4 posts were merged into an existing topic: The Witcher 3: Wild Hunt

A post was merged into an existing topic: E3 2017: Očekivanja, nade i strepnje - Beyond Scorpio

Jel moze kratka pomoc oko profila mog?
Imam stari profil koji koristim sad na ps4, ali mi je uk. Kako da promenim na us? Odnosno, moze li neko da mi otkuca ovde podatke koje koristi da samo prekucam na moj nalog.
Oko share mi je jasno, maltene ubacim profil i on me pita jel hocu da ga stavim za primary i kraj.

Nikako, na zalost. Ne moze se menjati regija, ako hoces US profil moras napraviti novi profil.

Welcome to PSN :slight_smile:

4 Likes

Jel to neka sala ili?
Znaci zivis 10 godina u Francuskoj na primer, preselis se i zarobljen si, sve sto si 10 godina trosio ostaje ti na tom profilu a pravis novi za novu drzavu? :confused:
Al ajde ako je to ozbiljno nema ni veze. Ionako cu samo ekskluzive odigrati u principu a multiplatform na xbox-u.

Drugo pitanje, gde je my games and apps? Odnosno ready to install sekcija, ima li je? Ne mogu da se snadjem sve sam se pogubio :smiley:
I trece pitanje, stavio sam profil od drugara za Primary, izlogovao se sa njegovog profila i kad odem u store da skinem igru koju on ima stoji mi cena u funtama, nemam install opciju. Gde sam zasro?
Izvinjavam se na toni pitanja, bice ih danas/sutra jbg…

Dok se ne javi neko ko bolje poznaje, evo ono sto ja znam.

Nema games and apps, lista igara je pod stavkom Library na profilu.

.[quote=“xX8Lampard8Xx, post:2023, topic:9276”]
I trece pitanje, stavio sam profil od drugara za Primary, izlogovao se sa njegovog profila i kad odem u store da skinem igru koju on ima stoji mi cena u funtama, nemam install opciju. Gde sam zasro?
[/quote]

Treba da pustis da se igra instalira sa njegovog profila, pa tek onda ides na svoj profil

1 Like

Na PS3 si morao započneš Download na njegovom profilu, pa tek onda možeš da se uloguješ na svoj profil. Verovatno je neki sličan sistem i ovde.

Eh, 99% ljudi i ne koristi tu funkciju. Uz to, za razliku od Live, ovde se mnogo toga razlikuje po regionima. Dostupne igre, cene, akcije, ponekad ponuda Plus igara, itd. Trebalo bi da ima te opcije, ali nije toliko strašno što toga nema.

1 Like

Snasao sam se, to je to. Moram da pokrenem install sa njegovog profila i onda da se prebacim na svoj.
Nista strasno, kad sam upalio krstio sam se 10 minuta kako je sve ‘‘nabacano’’.
A u stvari sve je stvar navike, vec sad letim po meniju maltene. Brz je OS sto je najbitnije, jedino mi je store otvarao malo duze ali okej. Kakav je na Xbox-u store bio do novog dasha ovo je sjajno sada :smiley:

@xX8Lampard8Xx, Judo!

Čestitam na plejci btw :smile:

2 Likes

Upravo mi se ovo desilo, u sred igranja ratchet and clank… :thinking:

Samo bez panike. Oce to povremeno, mada se retko desava.

1 Like