Planeta Zemlja sve brže ostaje bez prirodnih obnovljivih izvora

Kako postignes da napišes sve to u 5 različitih tema, oblačić je izgleda banda ovih lokalnih kineza sa buvljaka, koji obožavaju nintendo…

2 Likes

Obrisali ste moj komentar a direktno vredjanje ovog balavca ste ostavili. Cemu takav negativan stav. Ne morate vi da mi proseravate neku price i da se sprdate na racun religije. Doci ce dan a bice vam zao to vam garantujrm a vi pisite sta ocete.

Kakva religija covece, ko je nju pomenuo. Kakve veze migranti sa religijom imaju? Ljude se sele iz Sirije, Avganistana i Libije zbog rata i ekonomskog stanja, a ne zbog religije…

1 Like

Iskreno, religiozni ljudi veruju u bajke i fantazije, pa bude malo neobicno. Imas 19 godina, zreo si covek, a verujes u kojekakve bajke. Bude malo smesno.

Ok, moram da pitam kad već garantuješ, a šta bi to trebalo da se desi ljudima koji nisu religiozni? I da li se to odnosi samo na ljude koji uopšte ne veruju ili i na ljude druge vere?

Zbog toga se mogao tvoj post protumačiti na način koji možda nisi baš hteo.

2 Likes

Samim tim što misli da je bolji od nas pogazio je jedan od osnovnih postulata Hrišćanstva. :joy:

A jel imate vi puno ovih religioznih u svom okruženju ili preferirate normalne ljude?

Uh bas minimalno, uglavnom su neki umereni vernici ako su uopste, mada opet ni ne druzim se sa osobama od 19 godina, tako da ne znam kako mladje generacije stoje na tom polju.

Pokajte se dok je jos vrijeme. :joy:

3 Likes

Ja ne mogu a da im se ne smejem. Odrasli ljudi, a veruju u kojestarije, i jos traze da postujem to sto veruju u bajke… :slight_smile:

Ja uopste nisam rekao da ce da vam se desi nesto lose… niti mislim da sam bolji od bilo koga.

Pa cek da bi zazalili mora da se desi nesto lose. Sigurno necemo zaliti zbog dobrih stvari :slight_smile:

Koje rekao da ce da zazalite u negativnom smislu. Da li uopste znas zbog cega se ljudi mole i koja je svrha nase vere?

Nisam znao da moze da se zazalili u pozitivnom smislu :slight_smile:

Posle brisanja nekih komentara sad sve ovo deluje malo haoticno pa vise nemam pojma ko ce kako i zbog cega zazaliti :smiley:

Nebitno. Ne zelim da imam lose odnose sa ljudima na forumu zbog religije ili bilo cega drugog. Religija je i onako svojevoljan izbor…
Skrenuli smo sa teme poprilicno.

Ja da se pitam obnovio bih srednjovekovnu crkvu bosansku, ujediniuo sve Juzne Slovene u jednu drzava i religiju. U takvoj drzavi bile bi dozvoljene iskljucivo podele po igrackoj pripadnosti :smiley:

Nintendovcima bih dao neki vid kulturne autonomije :slightly_smiling_face:

Mislim da je to posteno jer od Nintendovaca su nastali svi ostali igraci :slight_smile:

1 Like

Moze. Ja cu da idem u podelu RPG.

1 Like

Da, vi mu dodjete kao neka vrsta neandertalaca xD.

Dobro je pa su neki evoluirali.

4 Likes

Religija je mozda i veca glupost od oblakcica…
Pa i sto sam voleo svoj Nintento Gameboy, sad bih ga nabio nogom u tri lepe, jer cim ga vidim podseti me na sjebanog oblakcica…

Religija je nesto sto je svetu donelo vise zla nego dobroga…

4 Likes

Ova tema se pretvorila u pravi rolerkoster :smiley:

3 Likes

Pretnje sudnjim danom su strogo kaznjive na svim forumima… :thinking:

1 Like