Cijenim tvoj entuzijazam, i ja sam mislio sam flash-ovati box, međutim, lično mislim da se ne isplati nabavljati opremu ako ćeš je koristiti samo za sopstvene potrebe. Pored toga, nije lak ni sam proces flash-ovanja, postoji solidna vjerovatnoća da nešto zezneš. Nije slučajno što se na našim prostorima mali broj ljudi bavi ovim.
Najbolje bi ti bilo uraditi JTAG/RGH na konzoli, jeftinije ti je nego da nabavljaš opremu, a posle toga nemaš problema sa novim update-ima, CFW-ovima i sličnim kvrkulama… Eto, pa sam odluči.