PES ili FIFA

Ajde da fokusiramo ovu temu na XBox verzije kako ne bi došlo do svakodnevne rasprave PC vs xbox vs ps3

uhhh pogledao sam na yt trailere za fifu 11 i pes 2011,i mogu vam reci da cu vrlo verovatno ove godine da predjem na fifu 11 jer mnooogoo ali mnoogooo bolje izgleda… :smiley:

I meni FIFA 11 bolje izgleda, ali zato je PES 10 bolji od FIFA 10

za PC jeste sigurno,nego ko je bolji od njih na Xbox-u??

FIFA je oduvek bila bila na xbox-u bolja od PES-a.

PES 2010 je ubedljivo najgori od svih PES-ova do sada izaslih, ima milion onih glasanja po sajtovima, pa baci ponekad pogled.

e da je pes 10 najgori jeste…zato prelazim ove godine na fifu

Izvol’te pa uporedjujte :slight_smile:

Kakva je arkada ovaj novi PES!! Ni FIFA nije bas simulacija ali nije ovakva sprdnja :smiley:

Pazi ako cemo iskreno PES ovde meni izgleda mnogo bolje i mnogo vise podseca na pravi fudbal od FIFE, sto ne znaci da ce tako biti kada se proba.

koliko sam video finte se rade dosta lakse na pesu,ali videcemo kad izadju igre.za sad im mnogo lepse(bolje) izgleda nova fifa.

Vidi se da ovaj lik sto je igrao i jedno i drugo, da uzivotu nije probao Fifu. Ne zna ni da se krece normalno. Zato i izgleda PES malo bolji fudbal.

Nikada mi nece biti jasno zasto uzimaju neke retarde da predstavljaju igru. Umesto da uzmu neke razbijace, koji onako sa svim fintama i atraktivnim potezima predstavljaju na najbolji nacin.

fifa je mnogo bolja od pes pitajte ljude iz evrope iz sveta sta igraju nece reci pes mada sam i navijac crvene zvezde i igracu pes u sput ali da ga vec jednom dobro urade

Dok ne izadje bar demo,nista… Ovako su to neki samo snimci i bla bla… :smiley:

Dobra je fifa, al kad se okupi drustvo i igra se dok oci ne ispadnu zna se koji je disk u konzoli :slight_smile:

Najjednostavnije…

PSP - Za PSP glasam FIfu 11 ( PES za PSP ce biti isti kao i do sada… Sto znaci smor… Dok ce FIFA izmeniti dosta toga kao i za W.C.) FIfa mi je jednostavno bolje uklopljena… Zato glasam za FIFU…
NDS - FIFA (Posto nema PES)
Wii - PES
PC - PES
XBox 360 - Fifa
PS3 - Fifa
PS2 - PES

Realno stanje po meni je ovo koje sam naveo… I naravno, glasam za Xbox-ovu verziju 11-ice i verujem a ce biti najjaci i najrealniji fudbal ikada napravljen… Fifa kida! :mmm

Nikada ne treba uzeti ni amatere ni razbijace, jer ce amateri prikazati da je igra preteska, a razbijaci da je prelaka. Treba uzeti Casual Gamera, koji zna ponesto iz obe igre, pa da ih poredi, tako mislim da ce igra dobiti punu sliku.

Probacu i jedno i drugo kad izadje pa cu odluciti.Ovako gledajuci trejlere i ja mislim da je fifa u blagoj prenosti ali nista do se ne proba :smiley:

Interesantno…94 je ogromna ocena za sportsku igru,tako da je verovatno mnogo dobra.

Ja cu svakako skinuti i jdnu i drugu ali mislim da je FIFA sve bolja i boljai ako nije jos da je blizu da prevazidje Pes.