PES ili FIFA

Vidim da su se mnogi raspravljali da li je bolji PES ili FIFA.Sad imate priliku da vidite cijih ima vishe fanova.Zato glasajte!

Jel’ je ovo zaista neophodno? :slight_smile: Inače, PES. Sa razlogom.

Zasto imam osecaj da cemo svacega da se nacitamo u ovom thread-u? :hm

PeS :smiley:

Zasto ne objasnite zasto ste izabrali PES ili FIFU?

Ja sam fan PES-a,ali je objektivno bolja FIFA(trenutno).Posto je piranje PES 11 ili FIFA 11 moj odgovor je FIFA11.Na kompu idalje igram PES6.

Fifa je u svemu bolja od PES-a, jedino je fizika lopte na izgled za nijansu realnija kod PES-a.

Moj glas je FIFA :slight_smile:

Pes je puno bolji kad se igra u drustvu, fifa je dosta realnija i bolje odradjeno sudjenje u fifi.Ali sam ipak dao glas pesu jer ga igram od 94 :slight_smile:

vidim ja da ce ovde biti ko sa mobilnim telefonima…

Pitanje je : koja igra je bolja FIFA 11 ili PES 11? Kako neko moze da kaze koja je igra bolja kada jos nisu izasle?

Ja sam pravio poredjenje sa prethodnicima, mada ce novi pes pretrpeti velike izmene, tako da nisam u potpunosti siguran koliko ova tema ima poente ?

Mozes da vidis videoe na youtube, a i mislio sam vise uopste koja je igra bolja.(u prevodu ne samo FIFA 11 ili PES 11 nego PES 6 i FIFA 6 itd.)

Mislim da ovu temu odmah treba obrisati, zato sto ce samo dovesti do nepotrebnih sukoba.

Sto?Ja ne vidim da se iko svadja.

Kako hoces.
Bice ogromnih svadja.
Sa razlogom na vecini foruma zabranjuju vs. teme.

FIFA 11. Mada kako mogu da znam kad jos nije izaslo :smiley:

To je moja greska izvinjavam se :smiley:

Video ja i Ferarija pre neki dan, ali to ne znaci da znam kakav je kada se vozi :slight_smile:

Tu si upravu :D:D:D:D:D

za xbox jos nisam igrao fifu ali pricaju da je nevidjeno dobra…verovatno kad budu izasle i pes 11 i fifa 11 nabaviti obe pa cu videti koja ce nastaviti karijeru na mojoj konzoli… XD :smiley: