Pes 2012

i pored svih ovih sitnih bagova i gomilu timova i igraca koji nisu licencirani opet mi je draze da igram pes nego fifu.

Ma pes igram od mislim 95 ili 96 nisam siguran i pes je pes zauvek (mada sam presao sa ps2 na xbox360 i tesko se navikavam na ovaj pes 2012)

Heh, tako sam i ja pricao do 2010. I onda progledao.

Jel može nekako na konzolam da se stavi peč za PES kao na pc pa da ima više licenciranih klubova i liga.

moze, PES 2012 Xbox - Download PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES 2010 Patchs,PES 12,PES Parche,PES2011 Update,PES Patch,PES Edit,Option File,DLC,PS3 of,PES PC. - PES Patch,PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES Parche, PES Edit,Patch U

da li si isprobao, i kako utice na ML league file?

jesam ali sam nesto zeznuo pa nisam imao ambleme za italijansku ligu i za premijer.
na ml ne utice uopste samo su svi timovi licencirani i da dresovi.

jel moze neki savet gde skinuti pes 2012 ili barem 2011??

Tolko li vas mrzi da u brosweru ukucate google,nacicete sve veruj te mi :wink:

Pozdrav svima!

Da li je moguce da se update-uje pes na ovu verziju 1.03 sto je skoro izbacio konami ali offline?!

ofline ne moras da udjes online.

baci ako imas proveren link, jos necu na live.

Pretpostavljam da je hteo da kaze “Offline ne, moras da udjes online”, ali mu interpunkcija nije jaca strana.

i to je opcija!

PES? ne, hvala. :slight_smile:

Pa pes je realno postao djubre od igre. Za razliku od fife koja je samo napredovala i sada je bruka dobra. Ima propusta i kod nje, ali je mnogo ispred pesa.

Slažem se da je Fifa bolja, ali zato je PES 2012 na PS2 trenutno najbolji fubal koji postoji, bar što ste tiče gameplaya a to je meni najvažnije.

Master Liga je neprevazidjen segment.

A o izazovu tek da ne govorim, ko predje na top levelu ja skidam kapu.

ja ne mogu da igram fifu, nekako mi nije to to, pes je zakon, nebitno sto je fifa 2012 bolja u svakom aspektu opet mi je pes zakon, a i drustvo kad se skupi svi se koljemo na pesu.

To ti je kao da si rekao “ja ne mogu da vozim Audi, nekako mi nije to to, Kia je zakon, nebitno sto je Audi bolji u svakom aspektu, opet mi je Kia zakon”. Al’ ajde, sto ljudi sto cudi.