Pes 2012

Konami ne proizvodi konzole :stuck_out_tongue:

…i tvorcu igre a i tvorcu konzole…
:tap:

Šta njih boli briga što ti nećeš da kupiš xbox…

Bolece ih,to je cistih 200$ i vise :smiley: cesace se tamo gde ih ne svrbi!
Ima da dignem REVOLUCIJU kao Babi Papuska
:slight_smile:

Imam problem sa PES-om dobio sam D/F verziju i nece da zapamti podesavanja jezika uvek je startuje na francuskom iako ja svaki put podesim nemacki…

onda skini drugu verziju nema ti druge

ne mogu da skinem igram sa originalima nisam flashovao xbox :slight_smile:

uf, ne znam onda nisam pametan :slight_smile:

ma samo je problem sto on nece da zapamti podesavanje nego moram svaki put da menjam al naviko sam :slight_smile:

Igra neko ML Online?

igrao sam ja dok mi nije isteko gold, nisam bas bio odusevljen.

Bas steta sto je serijal ovako propao,ovaj deo je bas ocajan… :frowning:

Jesi provalio sta se desava sa formom igraca, na koliko se refreshuje i kako?

nisam provalio, kupio sam neke igrace koji su mi 2 sezone bili u najgoroj formi, a forsirao sam da mi budu u starnih 11, zapoceo sam drugu sezonu a njima je opet forma bila na dnu.

Jel zna neko možda da li će uopšte ispravljati onaj bag sa brzim trčanjem? Rekoše u novembru ali još ništa konkretno ne mogu da nađem u vezi toga.

kako mislis sezone? igram vec 60-u utakmicu u ML Online, nisam video sezone?!:slight_smile:

Bag sa brzim trcanjem?:/]

mislio sam na turnire koje se igraju po sat vremena, cepao sam skoro sve 2 dana, oci su mi bile ko kafanske sarme. A igracima koje sam doveo u klub forma je ostala ista, strelica dole ljubicasta.

Da, postoji bag, već sam pisao o tome u temi za vesti jer nisam provalio da već ima tema za PES.
Kada se igra sa analognim stikom i drži brzo trčanje igrač jednostavno zastane posle par koraka. Javlja se samo kod prvog kontrolera (drugi, treći i četvrti rade normalno). Meni najviše smeta kad hoću kontru da izvedem.

Vidim da pise da to ne vazi za D-pad i ako se igra u 1080p, mada ne znam kakve to veze ima…u svakom slucaju ja nisam primetio, a igram ga dosta…

Izbacice oni patch za to ako je globalni problem.

Hvala Bogu pa igram na D-pad :slight_smile: i imam full hd monitor :smiley: